12 דקות הרכבה ואתם מפליגים

מאת שרות כחול

חדש בישראל ! XCAT, סירת הקטמרן המהפכנית המודולרית שמשנה את כל מה שידעתם על שייט בסירות קטמרן ומציעה יתרונות מוחלטים שאף סירה מסוגה לא יכולה להציע.

חדש בישראל ! XCAT, סירת הקטמרן המהפכנית המודולרית שמשנה את כל מה שידעתם על שייט בסירות קטמרן ומציעה יתרונות מוחלטים שאף סירה מסוגה לא יכולה להציע.

XCAT פותחת בפניכם עולם חדש ומלהיב של אפשרויות, בהתאם לבחירתכם, וכל זאת על סירת בסיס הניתנת להרכבה בהתאם לרצונכם ולתנאי הים והרוח. XCAT מעניקה לכם, יותר מכל כלי שייט אחר, שעות רבות של חוויות ימיות, בין היתר הודות לתכנון ההנדסי פורץ הדרך המאפשר הובלת הסירה לכל מקום שתרצו על גגון הרכב שלכם, והרכבה פשוטה ומהירה, ללא כלי עבודה. תשכחו מכל המגבלות שהכרתם בשייט, מלוגיסטיקה מורכבת, עלויות אחסנה או עגלה נגררת לרכב שלכם  XCAT.  משלבת מודולריות, יכולת ניוד וביצועים מעולים באופן שאף סירה דומה לא יכולה לספק  XCAT.  היא הפתרון המושלם לכל מי שרוצה פשוט לשוט.

כדי לתכנן ולייצר כלי שייט ייחודי כל כך, באופן שלא דומה לשום כלי שייט אחר בעולם, צוות המהנדסים של חברת ROW & SAIL תכנן ופיתח את הסירה כפלטפורמה מודולרית הניתנת להרכבה במספר אופנים, בהתאם לרצונכם. ומה המשמעות של זה לגביכם ? על הסירה הבסיסית, XCAT Basic, ניתן להרכיב סטים שונים, בהתאם להעדפתכם או מצב הים והרוח, כגון SUP לעד 2 חותרים, סירת מפרשים מהירה, סירת חתירה בשתי אפשרויות – חתירה קלאסית עם הפנים נגד כיוון ההתקדמות, וחתירה מהפכנית  כאשר הפנים עם כיוון ההתקדמות של הסירה.

מה שמדהים ב XCAT ומה שהופך אותה לכל כך גאונית ומהפכנית, שניתן להרכיב את כל הסטים בו זמנית, ואפילו להחליף ביניהם תוך כדי השייט, על המים. ההחלפה מחתירה למפרשים וההפך תארך פחות מ 60 שניות ! אף סירה לא מציעה יכולות כאלה, ו XCAT   מבצעת את כל האפשרויות בצורה מושלמת.

היתרון הברור והראשון, הקטמרן בתצורת מפרשית ניתנת להרכבה ופירוק תוך 12 דקות בלבד, ומאפשרת לשייטים ניידות מלאה, פשוט מעמיסים את החלקים על גגון הרכב שלכם, ונוסעים לכל מקום עם גישה למים, כינרת, אילת והים התיכון.

משקל הקטמרן כאשר היא מורכבת במלואה 75 ק"ג בלבד, משקל נמוך מאד המושג הודות לשימוש בחומרי המבנה האיכותיים ביותר הקיימים, כגון אלומיניום תעופתי ו 100% קרבון.

מדובר בסירה מהירה. מהירה מאד. הודות לאיזון המושלם בין המשקל העצמי הנמוך, אורך הגוף ( 5 מטר ) ושטח המפרשים הגדול ( מפרש ראשי בגודל 5.2 מ"ר + מפרש חלוץ בגודל 3.2 מ"ר ) הסירה מגיעה בקלות למהירות של 15 קשר ומעלה, וזאת ברוחות בעוצמה בינונית. הסירה יציבה מאד ומעניקה חווית שייט מהנה גם לשייטים מקצועיים וגם לשייטים מתחילים, ומתפקדת גם כסירה משפחתית מושלמת.

XCAT בנויה בהתאם לתקנים הבינלאומיים של בניית כלי שייט, בקטגוריה C, ונבחנה לעמידה בתנאי ים של עד 6 בופור (מהירות רוח של כ 30 קשר וגובה גלים של כ 3 מטר).

חברת XCAT  ישראל, מייבאת לישראל באופן בלעדי את הקטמרן הייחודית XCAT. XCAT מיוצרת באוסטריה ע"י חברת Row & Sail ובמהלך הפיתוח נרשמו מס' פטנטים עולמיים ייחודיים לה.

שתהיה לכולנו עונת שייט מגוונת, ארוכה, בטוחה ומהנה. להתראות בים !

לאתר היבואן לחץ כאן

חלקי XCAT לפני הרכתבם לתצורת השיט המבוקשת
XCAT בחוף שדות ים
XCAT על גבי הרכב בדרכה לאילת, או לכל חוף שתבחרו