גליון כחול 90 – יולי 2022 – מדור העורך

 

גילוי לב ובקשה

לאחר שנתיים וקצת שבהן הוצאנו שבעה גיליונות דיגיטליים החלטנו שוב להסיט את הגה הספינה ולחשב מסלול מחדש.

השנתיים הללו גרמו לנו לבצע חושבים:

מה הקהל שלנו אוהב לקרוא? רק סיפורי הפלגות או גם מבחני דרכים וכתבות טכניות?

איך אתם אוהבים לקרוא את הכתבות? בגיליון מודפס ביד, במסך המחשב או בכלל בטלפון?

והאם הכתבות שלנו בכלל מעניינות? הרי יעדי השיט לא משתנים, יוון, תורכיה והקריביים ימשיכו להוות יעדים מועדפים עלינו הישראלים.
והאם בכלל כתבה טכנית של טיפול במנוע היא כתבה נקראת ונצפית ומעניינת אתכם הקוראים?

גם עולם הרשתות החברתיות מאתגר את כולנו. החדשות של  הבוקר הן כבר היסטוריה בצהריים, וכל שייט עם טלפון הוא כתב בפוטנציה ומתאר את אזור השיט שלו ב"לייב" לכלל המפליגים באזור, ובמסך…

אז למה החלטנו לחזור ולהדפיס?

פשוט מאוד, אנחנו אוהבים ונהנים לעשות את זה.

אין כמו ריח הנייר המודפס כאשר הגליון שיוצא מהדפוס, חם וטרי, מגיע אלינו וכמובן אליכם. אם היינו יכולים, היינו מוסיפים גם ריח מי מלח. קצת בעייתי…

אין כמו הפידבקים שלכם אחרי שאתם מקבלים את הגליון ומתקשרים להתלהב מהכתבה על המקום ההוא שבו אתם מתכננים להפליג בקיץ, או מהסיפור על היאכטה ההיא שבאמת ראיתם במרינה אבל לא הבנתם מה הסיפור שלה.

ההודעות שלכם, כמו זו: "גל, אני עם המגזין שלכם בחוף היווני. בדיוק קראתי על המרינה החדשה באיטליה ואני מתכננן להגיע לשם" או "קראתי בעיון את הכתבה על יעדי השייט החדשים, בהחלט גיליתי כמה מקומות חדשים בחוף היווני שחשבתי שאני מכיר את רובו אחרי 20 פלוס שנות הפלגה".

הודעות אלו גורמות לנו להמשיך קדימה ולהדפיס את כחול. הן גורמות לנו להשקיע מאמץ ולמצוא כתבות מעניינות ומסקרנות, להשקיע הרבה זמן ואנרגיה במבחני ים מעניינים ולהגיע למקומות חדשים ברחבי הימים והגלובוס.

שייטות ושייטים,

נשמח מאוד לשמוע מכם, איך אתם חושבים שכחול מגזין השיט צריך להראות. אם יש לכם המלצה או הצעה, שלחו אלינו. מבטיחים להתייחס לכל פניה בכובד ראש ולשקול כל רעיון בחיוב.

אפשר לפנות ברשתות החברתיות, בדואר אלקטרוני, בטלפון או במכתב בבקבוק,

אני לרשותכם

גל קדר

לרכישת גליון מודפס שישלח אליך בדואר לחץ כאן:
לרכישת גליון מודפס שישלח אליך בדואר לחץ כאן: