מנהלי מרינה חדשים למרינות במרכז

מאת: מערכת כחול

במהלך החודש האחרון, התחלפו שני מנהלי המרינות הגדולות במרכז.

במרינה תל אביב, עופר דובנוב סיים את תפקידו לאחר 17 שנות ניהול המרינה.
עופר הוחלף על ידי סגנו ב-17 שנים האחרונות, אילן גבע.

במרינה הרצליה, עופר סער סיים את תפקידו לאחר 4 שנים.
עופר הוחלף על ידי שחר גרילינדר, שפרש משרות צבאי בחיל הים בדרגת סגן אלוף. במהלך שירותו פיקד שחר על מספר רב של כלי שיט וצבר ניסיון ימי רב.

תודה לעופר ועופר!

שני מנהלי המרינות החדשים נכנסו לתפקידם במהלך מלחמת חרבות ברזל, בטקס צנוע שנערך במרינות. הם נכנסים לתפקידם בתקופה שקטה יחסית מבחינת פעילות ימית, הן בשל החורף והן בשל הלחימה, אולם צפויים להם אתגרים רבים.

במרינה הרצליה, נדרש שיפוץ נרחב של התשתיות אשר התבלו עם השנים. רציף הדלק אינו תקין וכן אצבעות רבות ברציף אינן כשירות ובטוחות. בנוסף לעוגני המרינה טענות רבות על חוסר שיתוף פעולה בנושאי תחזוקה שוטפת ובטיחות השיט במרינה, שעד כה לא נענו על ידי הנהלת המרינה לשביעות רצון העוגנים.

במרינה תל אביב, התפוסה הינה מלאה והעומס הולך וגדל בשל פעילות ספורט ימי, בתי ספר לשיט, מרכזי חינוך ימי וכן פעילות היאכטות העוגנות במרינה. נראה כי יוזמת חברת אתרים לפתח את מעגנת רידינג ונמל תל אביב תקועה והביקוש למקומות עגינה רק עולה. לצערנו, אירועים כמו SAIL TEL AVIV אשר בעבר חשפו והציגו את בספורט הימי לאלפי מבקרים אינם מתקיימים. ואנו מקווים שהמנהלים החדשים יחזירו עטרה ליושנה ואירועים חשובים ישובו לשגרת חיינו שלנו .

אנחנו מאחלים לשני המנהלים החדשים הצלחה בתפקידם. הצלחתם היא הצלחתנו.

ובעיקר מקוים מאוד  שמגמת שיפור השרות במרינות תמשיך ותשתפר. 

אנחנו בכחול מבטיחים להמשיך ולתמוך בפעילות הימית במרינות לרווחת כלל השייטים ולדווח על שיפור בתשתיות ובשרות.

שחר גרילינדר, המנהל הנכנס של מרינה הרצליה
מרינה תל אביב: מימין, מנהל המרינה היוצא עופר דובנוב ומשמאלו המנהל הנכנס, אילן גבע