כחול 81 - ינואר 2020
גליון חורף:
- חצינו מתחת לגשרים ביוון - ולמדנו בכך המון
- הפלגה בקפריסין
- X49 
דף הבית > חדשות הים > חדשות הים 2018
חדשות הים 2018
צופי-ים : להיות שיט טוב ואזרח טוב יותר
אם הים מרגש אתכם ובזמנכם הפנוי אתם מפליגים בסירת מפרש או מנוע או אפילו בסאפ או בקיאק. בין אם אתם שייטים מנוסים או מתחילים, אתם נערים או כבר הורים וחשבתם להתחיל לחנך את הילדים שלכם לים – צופי ים הוא בדיוק המקום לכך. הם יוסיפו לפעילות השיט פעולות שבועיות, מחנות שיט ופעילות ימית. יש להם ניסיון של עשרות שנים בבניית שייטים טובים יותר- ואזרחים טובים יותר.

אליפות הפורום לקידום השיט 2018!
אליפות ישראל בשייט יאכטות, הידועה יותר בשמה ה"אליפות השנתית של הפורום לקידום השיט" התקיימה כבכל שנה במהלך חודש נובמבר. השנה השתתפו 50 יאכטות מדגמים שונים בשני סופי שבוע של שיוטים, רוח, אוירה ופאן.

מדריך קצר לעבודה עם ברוקר – לקראת הסירה החדשה שלך
תפוצתם של כלי השיט על פני שבעת ימים, המגוון העצום של כלי השיט והשוני בין הגדלים, סוגיהם ושימושיהם יצרו דרישות מקצועיות ייחודיות, ביניהם גם, ברוקרים למכירת כלי שיט.
המקצוע הימי הנקרא בלעז וגם בעגה הימית בשם ברוקר, תרגומו לעברית הוא, מתווך כלי שיט. אנחנו נשתמש במונח הרווח בעולם – ברוקר, זהו אחד המקצועות הימיים העתיקים בעולם השיט.

תכנית מתאר ארצית למעגנות לחופי הים התיכון.
תגובת הפורום לקידום השיט בישראל לנייר העמדה של ארגוני הסביבה המתנגדים להקמת מרינות ומעגנות נוספים בישראל

מעקב - פושטת רגל או לא!
עדכון בדבר מצבה של יצרנית היאכטות הגרמנית BAVARIA
בואו להצטרף למשהו טוב
פרויקט מפרשים יוצא לדרך!
לימסול התחפשה להרצליה
מה גרם לעשרות יאכטות ישראליות להגיע לקפריסין? רמז- לא מיסים!

בהצלחה ל- Team Fiverr
חסות מכובדת מאוד לשייט היאכטות בישראל!

לקראת דיסלדורף 2019!
בינואר הקרוב דיסלדורף תחגוג 50 שנה לתערוכה BOOT בסימן ' Follow the call' ו ' Love the Ocean'. למי שהצטרף זה עתה מדובר באירוע המוביל והגדול בעולם הים.תערוכת השייט בלימסול-קפריסין, מדוע לא בהרצליה?
המרינה המרשימה והמודרנית של לימסול הוסבה למשך שבוע, בסוף אפריל, לתערוכה ימית. המרינה לבשה חג עם מאות דגלים ותאורה חגיגית, יאכטות הוצגו לקהל לאורך הרציפים ובאולם העירוני הסמוך הוצבו עשרות דוכני תצוגה של ציוד ימי ושירותים ימיים. חלק מהמציגים הציעו הפלגות ניסיון ביאכטות ובסירות המוצגות. בתוך מימי המרינה התבצעו תצוגות של ציוד ימי וסקי מים.

אדם בים ! כנס בטיחות 'אדם בים' MOB הרצליה
בסוף השבוע האחרון של חודש מאי התקיים לראשונה כנס פתוח לקהל הרחב בנושא 'אדם בים'. הכנס הוא יוזמה ואיחוד כוחות של דרך-הים בי"ס לשיט, השיטור הימי, קדר סוכנות לביטוח, חברת ימית ומרינה הרצליה. היוזמה לאירוע קיבלה משנה חשיבות לאחר אירוע אדם - בים שקרה בפועל בחודש מרץ בים התיכון והוזכר במגזין כחול 74. הכנס התמקד בנושא אדם בים, העביר מסרים ידועים והתמקד בריענון חשיבות ביצוע תרגול לחילוץ מהים לסקיפרים וותיקים וחדשים.

יום בטיחות השיט השני!
והפעם התמקדות בנושא סופר חשוב - אדם בים!
28.05.2018 במרינה הרצליה

תערוכת היאכטות הראשונה בישראל!
מוכנים לקראת אוקטובר 2018? לתערוכת היאכטות הראשונה בישראל!כנס ענף השיט 2018
הכנס התקיים בכפר המכביה בהשתתפות למעלה מ-130 עוסקים בתחום הימי בישראל

© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<