כחול 77 - ינואר 2019
הוריקן - הצד שלו והצד שלה?/ שבדיה/ אליפות ישראל/סופה

אלו רק חלק מהכתבות בגליון ינואר 2019
רוצים עוד? כנסו 
דף הבית > תחרויות שיט ומשטים > אליפות הפורום 2010 > היום הרביעי
היום הרביעי
האליפות הסתיימה בהצלחה.
טקס חלוקת הפרסים ביום שני הקרוב.


בלו פוינט

לאחר שלושה ימי שיוטים הסתיימה היום אליפות ישראל ביאכטות.
43 המתחרים התייצבו ליום השיוטים האחרון שהיה אמור לכלול שני שיוטי מצופים מול הרצליה.
לאחר המתנה של כשעה וחצי בים והמתנה לרוח, הזניק קברניט השיוט גולדי את המתחרים לשיוט הראשון. אולם הרוח המשיכה לתעתע במתחרים. הקברניט החליט על קיצור המסלול בים על מנת להספיק ולהזניק שיוט נוסף. אולם לשיוט נוסף הוזנקו לבסוף רק קטגוריות IRC 1+2 מאחר ועקב זמן גג להזנקת השיוט לא הצליח הקברניט להזניק את שאר המתחרים וחבל.
כל הזינוקים עברו באופן חלק וללא פסילות ולא נרשמו שום ארועים חריגים במהלך השיוט. הרוח הקלילה שנשבה חייבה את השייטים להפליג באופן מדויק ביותר על מנת שלא לאבד אף שניה ולא לבצע טעויות שברוח חלשה הסיכוי לתקנן קשה מאוד.
תוצאות סופיות עדיין לא פורסמו, אולם בשל התנאים המיוחדים של היום היו מספר הפתעות בקטגוריות וצוותים שראויים לציון, כגון הסידני בקלאס C שנצחה בקטגוריה שלה וכן הגוסט בקלאס IRC 1 שנצחה אף היא. בקלאס IRC 2 המלגס בטא הגיעה בשני השיוטים במקום השני תוך שהיא עוקפת יאכטות גדולות ממנה.
בקלאס IRC 2 האלמירה נציגת קפריסין השכנה הגיעה למקום ה-3, מיקום שיא שלה בתחרות. נקווה לראות אותם גם בשיוטים הבאים בישראל!

ביום שני הקרוב יתקיים טקס חלוקת הפרסים ומסיבת הסיום של האליפות במרכז הבין תחומי בהרצליה בשעה 1930. בואו לחלוק כבוד לכל המתחרים!

לדף התוצאות

גלרית תמונות סוף שבוע שני

תגובות
שם הכותב
כותרת

טוען תגובות..
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<