כחול 77 - ינואר 2019
הוריקן - הצד שלו והצד שלה?/ שבדיה/ אליפות ישראל/סופה

אלו רק חלק מהכתבות בגליון ינואר 2019
רוצים עוד? כנסו 
דף הבית > תחרויות שיט ומשטים > אליפות הפורום 2010 > היום השלישי
היום השלישי
התקיים שיוט ימית המסורתי ובו למעלה מ-70 יאכטות!
לרוח טובה ורמת שיט גבוהה כבר התרגלנו. עכשיו נשאר רק לקוות שגם ביום האחרון של האליפות לא יכזיב

זינוק קלאס A


ספינקרים

יאכטה צ'אפי
לאחר שבועיים מנוחה התכנסו בבוקר יום שישי 26.11.2010 משתתפי אליפות ישראל ביאכטות מחוזקים במספר גדול של יאכטות שהצטרפו לשיוט ימית בלבד לעוד יום של שיוטים.
הצוותים שנחו והתאמנו במשך השבועיים נראו מפוקסים מתמיד. האם הידיעה כי מחר היום האחרון של האליפות תרמה לכך? יתכן שכן ויתכן שלא. העובדה היא כי רמת הדריכות של כל הצוותים בים היתה גבוהה וגרמה גם למספר זינוקים מוקדמים בתחילת השיוט וגם לכך שמספר יאכטות בים לא שמעו את קברניט השיוט מעביר הודעות למתחרים בקשר, דבר שגרם לערעור כנגד הועדה המארגנת.
אולם כל אלו לא מעיבים ולו במעט על שיוט ימית שכבר הופך למסורתי, בחסות חברת ימית יבואנית ציוד השיט וסירות המפרש ממרינה תל אביב. קפה LAVAZZA בבוקר השיוט, בירה וג'אז לאחר השיוט וכל זאת בחיוך של כלל הצוות, החל מאיתן פרידלנדר וכלה באיריס כץ ואיריס לוי. תודה לאנשי ימית.
גם השייטים הצביעו ביאכטות והתיצבו על קו הזינוק. בנוסף ל-43 היאכטות המשתתפות באליפות, נרשמו עוד 19 יאכטות לשיוט עצמו ועוד מספר יאכטות הודיעו בקשר כי לצערן הן לא הספיקו להגיע להרשמה והן פשוט יפליגו לאורך המסלול מהרצליה לתל אביב ויחלקו כבוד למארגנים.
למתבונן מהצד המראה היה מרהיב. עשרות ספינקרים לאורך חופי תל אביב והרצליה. מחזה מרומם נפש לכל שיט!

את התוצאות השיוטט ניתן לראות בקישור. אולם מספר נקודות למעקב מחר בשיוט, אלו יהיו הקרבות החמים על המיקומים:
IRC 1 - המשולש ים2 , נמורה וסנזה פרני מתמודד על המקומות 2-3. המרחק בנקודות קרוב וטעות אחת באחד השיוטים עלולה לעלות ביוקר.
IRC 3 - סלונה וקאראקאיה צמודות זו לזו במקום הראשון עם אותו מספר נקודות, כאשר במידה ויתקיימו 5 שיוטים והמירבלה תזרוק שיוט הצפיפות בצמרת תיגבר.
A - אמנם הסי ספיריט יושבת היטב במקום השני, אך מקומות 3-5 צמודים ובעלי אותו ניקוד.מי  מהמשולש צ'אפי, סיאסטה, ואלת הים יכול להפתיע?
C - הכל פתוח. וון לייף טובה פחות במסלולי מצופים. האם שלי, אורסה מיינור או ג'ינג'ר יוכלו לסגור פער של 3-4 נקודות מהמקום הראשון?

לדף התוצאות

גלרית תמונות סוף שבוע שני
תגובות
שם הכותב
כותרת

טוען תגובות..
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<