גליון 83 - יולי 2020
הקיץ מפליגים בישראל...
הגליון הדיגטאלי של כחול!
תורידו לנייד ותיקראו אותו בכל מקום! 
דף הבית > גליונות > גליון כחול 41
גליון כחול 41

גליון כחול 41
הם על המפה
לבנות יאכטה באורך 43 מטר זו לא משימה פשוטה. לנהל את תהליך הבניה זו משימה מסובכת לא פחות. התאום הנדרש מאנשי המקצוע והמתכננים אל מול המספנה הבונה את הכלי דומה לניהול של אתר בניה יבשתי. חברת סינרג’י ליוותה את בניית היאכטה אנקורה משלב התכנון שהחל בשנת 2007 ועד ההשקה ב-2009. מדובר ביאכטת על באורך 43 מטר ובעלת תג מחיר של 20 מליון אירו, אין הרבה חברות ישראליות שמבצעות פרויקטים בסדר גודל כזה.
 
סיבוב בקרואטיה
בדקה ה- 90 לפני שרוחות הבורה הצפוניות והקרות משתלטות על הים האדריאתי והופכות אותו למקום לא סימפטי ליאכטונרים, החלטתי לעשות בו סיבוב של סוף עונה, שהפך להפלגה מושלמת עם מזג אויר חלומי.
 
אליפות ישראל 2009 - תודה לכולם
קשה לשמור על מותג מנצח שימשיך לנצח לאורך שנים. הפורום לקידום השיט הוכיח גם השנה כי אליפות ישראל ליאכטות בשיתוף מרינה הרצליה הינה מותג מנצח. למעלה מ-50 יאכטות וכ-400 שייטים נהנו משני סופי שבוע של שיוטים וממסיבות משובחות בחוף.
 
20 פעולות למניעת נזקי חורף
החורף הקצר שמגיע בימים אלו לאזורנו מהווה סיבה טובה לתחזק ולטפל במנוע כלי השיט ובמערכות החשמל. ריכזנו עבורכם מספר טיפים לטיפול מונע ולשמירה על המנוע.
 
30 קשר מול חופי הרצליה בהפלגת מפרשים
בסוף הקיץ הגיע למרינה הרצליה יאכטה מענינת- GITANA 13 . מפרשית מדגם קטמרן זו שייכת לבנק ההשקעות של הברון רוטשילד. כתבנו התלווה להפלגה וזכה להפליג במהירות של 30 קשר מול חופי הרצליה.
 
איי המפרץ הסארוני- רכיבת מבחן
הים האגאי הינו מקום שכולנו כבר הפלגנו בו. בדרכנו ממזרח למערב (או להיפך). אתונה והאיים שמולה מהווים אזור שיט מועדף על שייטים רבים, ובעונה החמה לא ניתן למצוא פינה לעגון בה. כתבנו הצטרף לחברה אשר מציעה הפלגה מסוג אחר, הפלגה על גבי סירות חצי קשיחות, קטנות המאפשרות לחוות את הים האגאי בצורה שונה, מהירה, וחוויתית.
 
חבל במדחף – לא נעים, לא נורא
הפלגה שקטה ושלוה, הספידבואט שלכם מפליגה במהירות בים שקט. פתאום, ללא התרעה או סיבה נראית לעין הסירה נעצרת בפתאומיות. בדיקה קצרה ומבט לירכתיים: חבל מלופף סביב המדחף. קשה למנוע את הסתבכות החבל במדחף, אולם כיצד עלינו לפעול כאשר החבל נתפס ויכולת התמרון שלנו אובדת?
וגם: פיקוד על יאכטת על, תערוכות שיט, מוקד החירום הימי החדש ועוד
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<