גליון 83 - יולי 2020
הקיץ מפליגים בישראל...
הגליון הדיגטאלי של כחול!
תורידו לנייד ותיקראו אותו בכל מקום! 
דף הבית > גליונות > גליון כחול 34
גליון כחול 34

גליון כחול 34
הישרדות – הסיפור האמיתי – ליבי בלוזרסקי
בגיליון הקודם של כחול סיפרה לנו ליבי את סיפור הנטישה מהיאכטה. בגיליון זה המשך הסיפור- על תשעה ימים של הישרדות באסדת הצלה בלב האוקיאנוס. הסיפור כולל טיפים מעשיים ומספר נקודות שחובה על כל אחד ואחת מאיתנו לבדוק באסדת ההצלה שלו לפני ההפלגה הקרובה.
 
מזרח טורקיה – חוויה בניחוח של פעם – יעקב צוראל
בעונת הקיץ ממלאים את חופי מערב טורקיה אלפי יאכטות. רק מעטות מפליגות מזרחה לאתרי השיט הלא מתויירים שלחופי טורקיה. במזרח טורקיה ניתן להגיע לאתרי שיט קסומים ולא עמוסים ולחזור ולחוות בהם את טורקיה הישנה. צוות ישראלי עבורנו מסקר את האזור.
 
ההבטחה האולימפית הבאה – שרות כחול
מקום שלישי באליפות עולם בשנה אולימפית, אינו דבר של מה בכך. סיפורו של שחר צוברי, גולש אילתי צעיר שעתידו עוד לפניו. אולימפיאדת בייג’ינג תהיה האולימפיאדה הראשונה בה ישתתף, ורף הציפיות ממנו גבוה ביותר. לכחול אין ספק – מדובר בפוטנציאל עצום!

עשרת הדברות למפליג – שרות כחול
לקראת עונת השכרת היאכטות הקרובה ריכזנו עבורכם כמה טיפים חשובים. לכל מי שעדיין לא הזמין את חופשת השיט השנה, עדיין לא מאוחר להזמין!

 
לשמור על קור רוח – לאו יעקובוביץ
מיזוג כלי השיט בקיץ כבר מזמן איננו מותרות. התקנת מערכת נכונה זה עניין לבעל מקצוע. לאו יעקובוביץ מדריך ומסביר איך כדאי להתקין את המערכת בצורה המיטבית.

 
מגן ברך – שרות כחול
בימים בהם מחיר חבית הדלק עלה מעל 105 $, כולנו רוצים לחסוך. לכל כלי שיט יש קשר כזה או אחר למנוע ברך. בין אם זהו המנוע העיקרי בסירה שלנו ובין אם זהו מנוע סירת השרות. בעזרת מספר טיפולים פשוטים אפשר לשמור על המנוע ובכך להאריך את חייו וכמובן גם לחסוך בדלק.
יאכטות חדשות - BAVARIA VISION 44, MASTERCRAFT 45X
כתבות נוספות - תערוכות השיט באירופה וארה"ב, סיום תחרות הקפת העולם לזוגות ועוד!
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<