גליון 83 - יולי 2020
הקיץ מפליגים בישראל...
הגליון הדיגטאלי של כחול!
תורידו לנייד ותיקראו אותו בכל מקום! 
דף הבית > גליונות > גליון כחול 33
גליון כחול 33

גליון כחול 33
המציאות עולה על כל דמיון
יאכטה אחת, שני אנשי צוות, שישה ימי הפלגה, תשעה ימים באסדת הצלה. סיפורה של השייטת ליבי בלוזרסקי על הפחד הגדול של כל שייט – לגלות שהשדרן של היאכטה נשבר ועל הנטישה לאסדת הצלה. כתבה ראשונה מבין סדרת כתבות.
 
אליפות הפורום לקידום השיט 2007
אליפות הפורום לקידום השיט בשיתוף מרינה הרצליה התקיימה בחודש נובמבר. השנה השתתף מספר שיא של יאכטות ושייטים באירוע השיא של השיט בישראל. תחרויות היאכטות צוברות תאוצה ונקווה כי שנת 2008 תהיה שנת שיא בתחום התחרויות. בינתיים סיכום האליפות, סיכום המסיבה הגדולה שאחריה וכמובן אנשי השנה של הפורום לקידום השיט.
 
רישום בדגל זר. להנות מהטבות "מפליגות" ברחבי העולם
הגלובליזציה אינה פוסחת גם על ענף השיט. מספר רב מבין היאכטות המיובאות לישראל מדי שנה נרשם בדגל זר ולא בדגל ישראלי. היתרונות והחסרונות לרישום זה בכתבה שלפניכם.
 
קטמרנטי באטלנטי
שייט מונוהל מושבע יצא להפלגת כיף בקטמרן לאורך חופי ספרד ופורטוגל. סיפור הפלגה על ערים קטנות וערים גדולות, מרינות קטנות לצד מרינות ענק, זרמים, רוח טובה וגלי אוקיינוס, וכמה מסקנות על הפלגת קטמרן.
 
עיכול מתכות ביאכטה- הבעיה והפתרונות
כולנו יודעים שצריך להחליף את אנודות האבץ שבתחתית היאכטה כל שנה. אבל מעטים יודעים מדוע צריך לעשות זאת. מעטים עוד יותר יודעים להסביר מהו התהליך הכימי שעובר על אנודת האבץ ומה חשיבותה. כתבה עם הרבה חומר למחשבה וחומר לעתיד.
 
אני, משפחתי הנופים והמים הקרים של קנדה
קנדה לא נתפסת בעיני רובנו כיעד לשיט. משפחת קליגר הכוללת כוכבי שיט בעבר ובהווה עושה לנו היכרות עם נופים מדהימים ומים קרים תוך גיבוש משפחתי המדגיש את פער הדורות.
 
סיור תת מיי בחופי ישראל
חופי ישראל עשירים ומלאים בהיסטוריה ימית. לא רק נמלים ועתיקות אלא גם מאות ספינות וסירות טבועות לאורך קו חוף של כ-180 ק"מ. ריכזנו עבורכם שלוש אוניות עם היסטוריה מעניינת, חלקן ידועות וחלקן עלומות.
 
ועוד הרבה כתבות נוספות:
גביע הנשים בטורקיה, שיוט הזוגות בברצלונה, יאכטה חדשה מדגם אלאן 514, סירת מנוע מתוצרת ארבור, סיפורו של עסק ימי, ועוד
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<