גליון 83 - יולי 2020
הקיץ מפליגים בישראל...
הגליון הדיגטאלי של כחול!
תורידו לנייד ותיקראו אותו בכל מקום! 
דף הבית > גליונות > גליון כחול 32
גליון כחול 32

גליון כחול 32
AMERICAS CUP
תחרות השיט הגדולה והיוקרתית בעולם התקיימה בולנסיה. למרות הציפיות לתחרות אפורה ומשעממת התחרות היתה אחד מארועי השיט היותר מותחים ומענינים בשנים האחרונות צוות כחול ביקר בתחרות וחזר עם כמה רשמים מענינים ותמונות מדהימות בשבילכם.
 
לגלות את תאילנד
הים האנדמי מוכר לרובנו מחופשות הבטן גב בחופים האקזוטיים של תאילנד. האפשרות להשכיר יאכטה ולהפליג בין איים אלו היא לא דבר מסובך והחוויה שווה. על מקומות מומלצים, אתרים מעניינים והמון טיפים ומידע בכתבה של עמי שר-אל.
 
לחצות את התעלה
חציית תעלת פנמה ביאכטה אורכת כיומיים. ההכנות לחצייה יכולות לארוך עד חודש, תלוי בפקידים. החוויה היא חוויה של פעם בחיים, לפחות למי שעושה זאת בפעם הראשונה.ליבי בלוזרסקי חצתה את התעלה וחזרה מלאת רשמים.
 
איך לבחור סירת שירות
רובנו קונים את סירת השירות ליאכטה שלנו בלי לחשוב האם היא באמת מתאימה לנו? ראובן זאק, מדריך השיט הותיק מסביר מה צריך לשים לב ועל מה לתת דגש לפני שקונים סירת שרות מתנפחת.
 
הצלחה באליפות העולם
אליפות העולם האחרונה שנערכה בפורטוגל היתה אחת המוצלחות של השיט הישראלי בשנים האחרונות. מדלית ארד אחת ושישה שייטים ושייטות שהבטיחו את מקומם באולימפיאדה.
 
היי-טק ימי- יאכטות וניקיון?
תוך שבע שנים עברה חברת סינרג’י מחברת תחזוקה יאכטות לקבוצת אחזקות למכירת יאכטות על, תחזוקת כלי שיט ונדל"ן ימי. גדי אייזן מספר כיצד הקימו רועי קליימן ואיתי זינגר אימפריה ימית תוך 7 שנים.
 
תעלומת ה"אריה"
סירת דיג טובעת ואיש לא שמע ואיש לא ידע. סירת הדיג "אריה" טבעה לפני יותר מ-10 שנים בצורה מסתורית. גופות אנשי הצוות נמצאו ללא רוח חיים. עו"ד בועז רווה מנתח את המקרה המצער ומעלה מספר נקודות מענינות לדיון.
 
ועוד הרבה כתבות נוספות:
איך לבחור יאכטה יד שניה?, המדור הטכני, סיפור שיט, יאכטה חדשה מדגם דופור 525, היכרות עם עמותת זיו נעורים ועוד....
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<