גליון 83 - יולי 2020
הקיץ מפליגים בישראל...
הגליון הדיגטאלי של כחול!
תורידו לנייד ותיקראו אותו בכל מקום! 
דף הבית > גליונות > גליון כחול 31
גליון כחול 31

גליון כחול 31
גלפגוס
רבים מגיעים לאיים גלפגוס הקסומים במהלך ביקור בדרום אמריקה, מעטים מגיעים לאיים הללו בהפלגה ביאכטה. ליבי בלוזרסקי הפליגה לאיי הגלפגוס ובילתה בהם כחודש ימים. על השיטוט בין האיים הקסומים, הטבע הבראשיתי ומגוון החי הייחודי – על כל אלו ועוד בכתבה.
 
ה- PRIVILIGE DAY
או בתרגום חופשי יום המועדפים הוא אירוע שיט בין לאומי המאורגן על ידי יצרנית המנועיות FERRETI . זהו מגרש משחקים ימי לכאלו שיש להם לפחות מיליון אירו פנויים. גיורא קדר היה שם ועשה חיים.
 
קריביים
מים צלולים, חופים קסומים, אלכוהול ותנאי שיט מעולים. בחורף האחרון, בזמן שאנחנו סבלנו מגשם וקור, צי ישראלי של שמונה קטמרנים הפליג באיים החמימים והנעימים. סיפורו של מיכאל זיו ממועדון השיט דרך הים.
 
לואי ויטון
השיוט המקדים לתחרות האמריקה’ס קאפ הסתיים בוולנסיה שבספרד. בימים אלו ממש מתקיים גמר האמריקה’ס קאפ. סיפור השיוט המקדים וסיפור דרכה של קבוצת EMIRATES – NEW ZELAND אל הגמר.
 
NAJAD
יאכטות שבדיות הן שם נרדף ליאכטות איכות יקרות. NAJAD משתייכת לאותה קטגוריה של יאכטות שאי אפשר להתעלם מהן כאשר אנו עוברים ברציף. כתב ה- YACHTING WORLD דייויד הפליג על דגם ה- 440 ומדווח.
 
סקי מים
חגיגת הסקי הדו שנתית התקיימה בפעם השנייה בחוף עין גב שבכינרת. לצד הגולשים הישראלים הופיעו הפעם גם גולשים מחוץ לארץ במפגן קפיצות וביצועי סקי מדהימים. עדי וייס ארגנה ומדווחת.
 
סירות דיג
ספורט הדיג מכלי שיט תופס תאוצה.יותר ויותר סירות דיג ממלאות את הים. מחפש אחת כזאת? הכנו עבורך כתבת השוואה.
 
סיציליה
מפליגים בקיץ הקרוב לסיציליה? אל תוותרו על מדריך הבזק של דן קב שבילה באי מספר חודשים בקיץ האחרון. לגזור ולשמור.
 
קיאקים
מפרץ אילת הוא משולש גבולות קסום. משלחת חותרים ממועדון לב הים יצאה למסע חתירה מאילת לעקבה. לא מדובר במסע קשה או מאתגר, אבל בהחלט במסע מקרב לבבות בין העמים.
 
ועוד הרבה כתבות נוספות:
תעשית היאכטות באיטליה, רטיבות בכלי שיט, משט המד רד ראלי, הכרות עם חברת אמביל ועוד...
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<