גליון 83 - יולי 2020
הקיץ מפליגים בישראל...
הגליון הדיגטאלי של כחול!
תורידו לנייד ותיקראו אותו בכל מקום! 
דף הבית > גליונות > גליון כחול 29
גליון כחול 29

גליון כחול 29

 יוון למתחילים / גל קדר
האיים האיוניים ביוון נחשבים לאחד מאזורי השיט היפים והקלים עבור שייטים מתחילים. באיים מהם יצא אודיסאוס למסעו משייטות יאכטות גם בסוף העונה, כאשר מתחיל להיות קריר ורטוב. כתב כחול ביקר באזור במסגרת הפלגה מאורגנת וחזר עמוס חוויות.

כיצד לבחור חגורת הצלה / שרות כחול
בחירת חגורות הצלה אינה דבר של מה בכך, בייחוד כשמדובר בילדים. ישנם מספר גורמים ונתונים אותם כדאי לדעת בבואנו לבחור חגורה מתאימה. מומלץ לשמור את הכתבה עד שהילד יגדל ונצטרך למצוא עבורו את החגורה המתאימה.
 
תערוכה בגינואה – גיורא קדר
תערוכת השיט בגנואה נחשבת לאחת המובילות בתחום היאכטות המנועיות. התערוכה המתקיימת גם באולם סגור וגם במרינה של גנואה מושכת מבקרים רבים הבאים לצפות במיטב תוצרת תעשיית השיט האיטלקית, וביניהם גם את כתב כחול.
 
איי אקזומה / גדעון לוין
איי בהמס נמצאים בקצה הצפוני של האיים הקריביים, במרחק הפלגה קצרצר מארצות הברית. האיים עמוסים לעייפה בחודשי הקיץ בתיירים ושייטים אך ריקים לחלוטין בתקופת ההוריקנים. סיפור על חופי הזהב, עצי קוקוס וים.
 
השוואת יאכטות
החורף הוא זמן טוב לבחור יאכטה חדשה. השוק הישראלי גועש ורוחש בתקופה זו ויאכטות רבות נמכרות לקראת עונת השיט הבאה. ריכזנו עבורכם מספר נתונים על יאכטות באורך 45 פיט, והוספנו כמה מדדים משל עצמנו.
 
מנועי חיצון
החורף הוא זמן טוב לטפל במנועי החיצון שעבדו קשה בחודשי הקיץ. עצות וטיפים איך לעבור את החורף בשלום. מומלץ לכל השייטים שמפליגים בסירות קטנות וגם ליאכטונרים בעלי סירות השירות.
 
וויק בורד אסף אלפרוביץ – וויק סקי ליאור אליהו
השייטים שמבלים בכינרת ראו בתקופה האחרונה שני סוגי ספורט חדשים: וייק בורד ווייק סקי. אסף אלפרוביץ מספר לנו על תולדות הוייק בורד, ספורט ותיק יחסית. ליאור אליהו מספר לנו איך מתחילים מבצעים וייק סקי, ספורט צעיר יותר.
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<