גליון 83 - יולי 2020
הקיץ מפליגים בישראל...
הגליון הדיגטאלי של כחול!
תורידו לנייד ותיקראו אותו בכל מקום! 
דף הבית > סיפורים מהים > London Boat show 2006
London Boat show 2006
סיקור ורשמים ישירות מהתערוכה
צוות כחול מבקר ברגעים אלו ממש בתערוכת השיט והספורט הימי בלונדון ומעדכן אתכם ישירות.ray.jpg
תערוכת השיט בלונדון הינה אחד מארועי השיט המרכזיים בעולם. התערוכה הענקית משתרעת על 80 אלף מ"ר באזור דוקלנדס שעל גדות התמזה. בתערוכה מציגים מעל 800 יצרני כלי שיט, ציוד ימי, ציוד ספורט מרחבי העולם.
לכל שיט זהו התגשמותו של חלום "רטוב", כמעט כל מה שרצית לראות וקשור לשיט נמצא בתערוכה.
 
 
בצד כל המוצרים המוכרים והיאכטות ראינו גם מוצרים חדשים:יאכטות על עוגנות בתמזה כחלק מתצוגת התערוכה
מתקן ההיגוי החדש שיהפוך את כלי השיט שלכם למטוס! חברת VOLVO יצרה מוט הגוי (ג’ויסטיק) חדשני וממוחשב לכלי השיט. המוט שולט בעזרת מחשב ותנועות היד על תמרון מנועי היאכטה ומייתר את הצורך בחרטומן (Bow thruster).
מפת הניווט הדיגיטלית של Navionics המאפשרת צפיה תלת מימדית של מסלול השיט, תמונות סטילס של מרינות ונתונים רלונטיים לכל מעגן ומרינה. ניתן לשלב מפה תלת מימדית זו גם עם צג מכ"מ, צג תווין (פלוטר) וכל שאר צגי הניווט המוכרים.
חברת Furono הציגה את מד העומק החדשני הסורק את קרקעית הים כלפי כיוון ההפלגה. עד היום מדי העומק נתנו קריאה של הקרקעית מתחת ליאכטה. החידוש במד עומק זה הינו שהסריקה מתבצעת עד 500 מטר לפני החרטום ויכולה לתת אזהרת בזמן אמת על מכשולי ניווט.
בדוכני הספרות בלטו ספרי ההדרכה ותקליטוני לימוד מערכת ה-GMDSS. נראה כי הארופאים מתכוננים ברצינות לתקנות הקשר החדשות ומכינים תוכנות מחשב ללימוד למכשיר ה-DSC וה-VHF בצד ספרות כתובה רבה.
 
בגליון 26 של כחול (אפריל 2006) נביא סקירה נרחבת על הביקור בתערוכה.
תגובות
שם הכותב
כותרת

טוען תגובות..
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<