גליון 83 - יולי 2020
הקיץ מפליגים בישראל...
הגליון הדיגטאלי של כחול!
תורידו לנייד ותיקראו אותו בכל מקום! 
דף הבית > תחרויות שיט ומשטים > מד רד 2006 > 27/4/06
27/4/06
חזרה לסואץ
ביום חמישי 27.4.2006 בשעה 1500 נכנסה היאכטה יבו גוגו למרינה סואץ. עם עלות השחר הים נרגע, הרוח ירדה לעשרה קשרים ורצנו לסואץ יפה. כשהגענו חשבנו שכל המשט יחכה לנו, או לפחות רוב היאכטות אבל אז התברר שרוב היאכטות עצרו למנוחה באבו זנימה. הקבוצה שלנו הייתה היחידה שהמשיכה ישירות לסואץ. במרינה חיכו לנו מאיה 3 ופנסי בלו בפיקוד ישראל פרלוב. כרגע התכנון הוא לחצות את התעלה רק ביום שבת, לאלו שלא נוסעים לטיול. היאכטות שהגיעו מנסות לארגן קבוצה ולחצות כבר מחר את התעלה. כולנו תקווה שהמצרים יסכימו לכך ונוכל להיות בבית כבר ביום שבת בערב.
במרינה סואץ עצמה אין הרבה מה לעשות. העגינה היא על בויות במרכז המעגן והירידה לחוף בעזרת דינגי או סירת המרינה בלבד. אנחנו יושבים ביאכטה בסתלבט ונהנים. אורי ואסף משחקים שש בש, עדי מכינה לנו ארוחת הפתעה (אם נשפוט לפי ההכנות ההפתעה תהיה מדהימה) ואני מעדכן אתכם ומנסה להשלים שיעורים לאוניברסיטה.
היכולת להעביר לכם את האימיילים בעזרת המאטיס גורמת לי לרצות ולשלוח עוד ועוד. תמונות באיכות גבוהה קשה להעביר כי זה סותם את הרשת, אבל תתאזרו בסבלנות, כשנגיע לישראל נעלה תמונות מרשימות. אני אנסה להעביר לכם תמונה של הכריש מאתמול, נקווה שיצליח. בכל מקרה, אני משער שאלו שכבר חזרו העבירו תמונות דרך הפורומים השונים ודרך אתר המד רד
תגובות
שם הכותב
כותרת

טוען תגובות..
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<