גליון 83 - יולי 2020
הקיץ מפליגים בישראל...
הגליון הדיגטאלי של כחול!
תורידו לנייד ותיקראו אותו בכל מקום! 
דף הבית > תחרויות שיט ומשטים > מד רד 2006 > 19/4/06
19/4/06
19.4.06
19:00 שעון מצריים
בשעה 1400 לערך נכנסנו למפרץ המקסים הזה שנקרא טוילה איילנד .
המקום הזה מקסים......... מוגן מהרוח ומהגלים, חוף חולי ומלא צדפים ישנים וים צלולללל .
כבר בדרך קיבלנו רמזים למה שמצפה לנו כשחלפנו ליד חופי אפריקה וראינו את המים הצלולים כשהגענו רצינו רק להיכנס למים, אבל קודם צריך להטיל עוגן. אם אתם זוכרים, בפורט סעיד פירקנו את הכננת החשמלית ושלחנו אותה לארץ לתיקון. היינו צריכים לזרוק את העוגן באופן ידני. בהתחלה ניסינו להטיל את העוגן המשני אבל השרשרת שלו הייתה קצרה מדי ולא החזיקה אותנו. לכן זרקנו את העוגן הראשי עם השרשרת הכבדה והוא תפס היטב. מיד לאחר מכן כמעט כולם היו במים, נהנים ונרגעים מההפלגה הארוכה. טיילנו לחוף השומם. ממש מדבר כמו שכולנו מתארים. תושבי האי היחידים הם השחפים ש"מתקיפים" אותנו בחשש שאנחנו מתקרבים לקינים שלהם. על החוף מצאנו את משפחת אבן צור מחפשת צדפים יפים ורודפת אחרי דיונונים. ממש אי בודד .
את היום קינחנו בארוחה כמיטב מסורת צוות הרותם. הפעם שמואל הכין לנו חביתה עם נקניק, תענוג לחיך. מסביבנו כל שאר היאכטות עושות מה שאנחנו עושים, והרבה (סתלבט הכוונה). צמודות אלינו היאכטות פריני, האלי ומנוריה ובכל המפרץ יש למעלה מ-50 יאכטות. חלקן אורחות שלא קשורות למשט. ישנן עדיין יאכטות שנמצאות בדרך לכאן. אנחנו מקווים שהן יגיעו עוד היום. במידה ולא הן יחכו בנקודה קרובה יותר ובטוחה יותר מאשר הכניסה הלילית למפרץ טוילה .
לצערנו אחד מאנשי הצוות של הלינדה שבר את רגלו בטיול בחוף. תוך מספר דקות הגיע סירת פינוי מהורגדה. הפצוע נמצא כעת בבית חולים ואנחנו שולחים לו איחולי החלמה מהירים .
התמונות המצורפות נשלחו על ידי גל דרך האינטרנט.
תגובות
שם הכותב
כותרת

טוען תגובות..
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<