כחול 76 - אוקטובר 2018
אחרי החגים שמח לכולם, עכשיו יש לכם זמן לקרוא את כחול! 
דף הבית > תחרויות שיט ומשטים > אליפות הפורום 2007 > תעתועי מזג אויר באליפות הפורום
תעתועי מזג אויר באליפות הפורום
ובכן, למי שהיה בשיוט יש בטח בטן מלאה על מה שקרה. בטן מלאה בארטיקים ועכשיו נחשוף את מה שמותר לגלות וכיצד מזג האוויר שיבש את התוכניות.
ובכן, למי שהיה בשיוט יש בטח בטן מלאה על מה שקרה. בטן מלאה בארטיקים ועכשיו נחשוף את מה שמותר לגלות וכיצד מזג האוויר שיבש את התוכניות.
 
 תעתועי מזג אויר באליפות הפורום

ישראל אלטמן
אז לנתונים ולזמנים:
11:30 – איזי מתקשר אליי ומציג את המצב, חם אין רוח וצריך שינוי
11:40 - אני בחוף, מחפש.
12:05 – מעבירים לשופטים את המסר.
מכאן הכול היסטוריה ואת סוף השיוט אנחנו כולם יודעים.
מה שחסר לכם זה המתח שמאחורי ההחלטות, האם נוכל למשוך את הסירות בים, רק עוד קצת לחכות, האם רון וסירת המנוע של דרך הים תגיע בזמן לאסוף אותי, האם היאכטות יתקבצו כהלכה או שמא יהיו פינויים ומלחמה. המון לחץ.
ובינתיים, אתם יושבים לכם בשמש ורק אני בלחץ.
מסתובב בחנות, מוציאים מהמחסן עוד 6 חבילות, טוטי פרוטי ושוקולד בננה, זה מה שנשאר, שהרי הקיץ נגמר. דוהר עם העגלה לקופה, הקופאית נלחצת, כל כך הרבה קרטיבים, זה השיא שלה, אף פעם היא לא העבירה כל כך הרבה ארטיקים בברקוד, כל הסופר כמרקחה, משהו גדול קורה! אפילו השומר מתקרב לבדוק את העגלה שלי והשפיות שלי.
"אפה אתה חונה" ,הקופאית סבטלנה שואלת בדאגה, "שזה לא יימס לך עד האוטו". "ממש קרוב" אני עונה, לך תסביר לה שתפסנו את כל מגרש החנייה מול המרינה בים. ואני בלחץ. הרי כל שייט יודע שמשך חיי שלגון בים קצובים, אין הרבה זמן והופ אנחנו פורקים את הסחורה יקרת הערך לסירת הגומי של דרך הים.
בשביל לקצר זמנים ,כאן אני חושף סוד מקצועי, אני כל הזמן עם חגורת הצלה, כך עליתי מהס"ג וכך הסתובבתי בקניון ארנה, כל הזמן עם חגורה, שלא לבזבז שנייה מיותרת של שלגון יקר על לבישת חגורת הצלה. אני חושב ששיקול הדעת שלי ,להשאר עם חגורת הצלה, פעל במיוחד לטובת הארטיק שוקולד צ'יפס שכמו שכל שייט מתחיל יודע יש לו נטייה להפוך לנוזל די מהר.
זהו, עכשיו אנחנו בס"ג, שמים גז החוצה, רק שלא יתפסו אותנו המשטרה ושלא יגידו שאנחנו מבריחים. בשעה טובה חברנו לאיזי והתחלנו בחלוקה. אמא שלי הייתה מספרת על בלוקים של קרח שהיו מחלקים ואני אספר על שיא העולם בחלוקת קרטיבים ליאכטות. 320 שלגונים שנעלמו להם בליק לק, 0 תקלות בטיחות של ארטיק מטפטף על מפרש או מקל ארטיק שנתקע בגלגלות.
גינס, אתה שומע? תכתוב עלינו משהו בספר שלך. שברנו עוד שיא.
סחתיין לאיזי על הרעיון, תודה לסבטלנה על השירות בקופה, חיבוק לצוות דרך הים על הס"ג ולמיכל קדר על הספורטיביות, הצילומים והעזרה באריזה. וכל שאר הדברים שהיו היום – עכשיו אפשר לצחוק גם עליהם..... כי מי שלא מזנק – לא מרוויח.
אלטמן
נ.ב.
(את העגלה של הסופר השארנו ליד הרציף, למי שצריך.)
תגובות
שם הכותב
כותרת

טוען תגובות..
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<