גליון 83 - יולי 2020
הקיץ מפליגים בישראל...
הגליון הדיגטאלי של כחול!
תורידו לנייד ותיקראו אותו בכל מקום! 
דף הבית > תחרויות שיט ומשטים > אולימפיאדה 2008 > היום השלישי
היום השלישי
שיוט גרוע לשייטי ה-470.
השייטות שומרות על מיקומן בצמרת.
לאחר המתנה ארוכה זינקו גם שייטות הלייזר.
אין מה לחדש בנושא מזג האויר. רוח חלשה בעוצמה של 6 קשרים עם משבים של 7 קשרים.
 
 
דגם 470
שיוט חמישי:
צמד הבנות זינקו במקום השביעי ושמרו על מיקומן באזור זה לאורך כל השיוט. הן סיימו אותו במקום השמיני. מתחרותיהן הספרדיות שבמקום השלישי כרגע סיימו במקום ה-13, כך שהפער ביניהן הצטמק ל-2 נקודות בלבד. מנגד, השייטות שבמקום 5-6 סיימו לפניהם כך שהמרחק בין מקומות 3-5 הינו צמוד. השייטות האוסטרליות שבמקום הראשון נראות יציבות מאוד במקומן, אולם הצרפתיות שבמקום השני נושפות בעורפן חזק.
לגבי אודי וגידי, לצערנו אין הרבה מה להרחיב. לפני הזינוק הונף דגל שחור. משמעות דגל זה הינה שכל סירה שתחצה מוקדם את קו הזינוק תיפסל אוטומטית. לצערנו אודי וגידי, ביחד עם קבוצה נכבדת של שייטים אחרים חצו את הקו לפני הזינוק ונפסלו. הם ממוקמים כעת במקום ה-18 הכללי ורק נס יוכל להחזירם לשיוט המדליות. על מדליה ככל הנראה אין מה לחשוב כבר.
שיוט שישי:
אודי וגידי התאוששו מעט וסיימו את השיוט במקום ה-11. לאורך כל השיוט הם שמרו על מקום זה, אך לא הצליחו לשפר מעבר לכך. נקווה כי בארבעת השיוטים הנותרים, הבא ביום שישי הם ישתפרו ויצליחו להתברג לעשיריה הראשונה.
גם הבנות הפגינו יכולת שייט גרועה וסיימו אחרונות את השיוט. הן עדיין נשארו במקום ה-4 אך במרחק נקודה מהמקום החמישי ו-6 נקודות מהמקום השלישי. נקווה כי ביום שישי, לאחר יום מנוחה יחזרו השייטות להפגין יכולת שייט של אלופות ולהגיע למדליה.

 
לייזר רדיאל
שיוט שלוש + ארבע:
זינוק מעולה של נופר אדלמן והפלגה מעולה הזניקו אותה להובלת צי הלייזרים במצוף השלישי. בהמשך נופר נחלשה מעט ונפלה למקום השלישי, כאשר יריבותיה מארה"ב ואוסטרליה נוטלות את ההובלה. לנופר היה יתרון של כחצי דקה על השייטת השבדית שבמקום הרביעי ויתרון זה הספיק לה עד לסיום השיוט. נופר זינקה למקום ה-13 הכללי בגמר שיוט זה.
שיוט זה מהווה הפתעה לטובה מבחינת נופר ואם היכולת תישמר לשיוטים הבאים אין ספק שזאת תהיה ההפתעה הגדולה ביותר של משלחת השיט האולימפית.
 
תגובות
שם הכותב
כותרת

טוען תגובות..
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<