כחול 82 - אפריל 2020
גליון בצל קורונה - מצפה לכם הפתעה בפנים! 
דף הבית > תחרויות שיט ומשטים > אולימפיאדה 2008 > היום הרביעי
היום הרביעי
ורד וניקה עלו למקום השלישי והן חזק בתמונת המדליות!
שחר צוברי עדיין ראשון!
לאחר ששיוטי יום חמישי בוטלו בכל היעדר רוח, גם שיוטי יום שישי הלכו בכיוון זה. אולם לאחר המתנה בחוף ובים התייצבה הרוח בעוצמה של כ-12 קשרים ואפשרה את החזרה למסלול השיט.
נקווה כי הרוח תנשוב מחר החל מהבוקר ותאפשר קיום תקין ורציף של השיוטים.
 
דגם 470
שיוט שביעי:
לאחר פתיחה מעולה של צוות הבנות שהובילו עד המצוף השלישי לפתע הן איבדו גובה וירדו למקום השלישי. למזלן הצוות הספרדי שהיה ממוקם במקום השלישי הכללי ונשף בעורפן לאורך כל השיוט לא היה עירני והידרדר מהמקום השלישי למקום השלושה עשר בסיום. הדבר אפשר לישראליות לעלות למקום השלישי.
אודי וגידי קיוו להתאושש בשיוט זה. את השיוט הם פתחו גרוע והיו ממוקמים במקום ה-24 בתחילת השיוט. שיפור ביכולתם במהלך השיוט הזניק אותם למקום ה-15 בסיום. הם נשארו במקום ה-16 הכללי.
שיוט שמיני:
שיוט מדהים לצוות הבנות. לאחר חצי מסלול נראה היה כי הצמרת בהובלת הבריטיות, ברזילאיות והישראליות ישמרו על הסטטוס קוו עד לקו הסיום. אולם תמרון נהדר של הישראליות שברו את הסטטוס קוו והזניק אותן למקום הראשון ולהובלה בשיוט. הפער מהמקום השני הלך וצמח והן ניצחו את השיוט. המקום השלישי הכללי נשמחר והפער מהמקום הרביעי גדל ל-11 נקודות. המרחק מהמקום השני הוא 7 נקודות, בהחלט במרחק ריאלי, אך קודם יש לשמור על הקיים - המקום השלישי! המשיכו כך בנות!
שיוט הבנים נדחה למחר.
 
 
גלשני RS:X
שיוט חמישי:
עיני כולנו נשואות אל שחר צוברי אשר לאחר יום וחצי של מנוחה זינק היום לים לשיוט החמישי. שחר פתח לא טוב את השיוט. השינויי בעוצמת הרוח שנעה בין 5 ל-12 קשרים גרמה לשינויי רבים בטבלה במהלך השיוט. שחר שיפר למקום השלישי אך בהמשך עברו אותו מספר גולשים והוא סיים במקום ה-17 הכללי. שחר עדיין מדורג במקום הראשון לאחר זריקת שיוט 1. שני מתחריו שבמקום השני והשלישי סיימו בצמרת בשיוט זה אולם הפער ביניהם לבין שחר עדיין 6 נקודות.
מעין דוידוביץ’ החלה את השיוט במקום ה-17 אך השתפרה במהלכו וסיימה במקום ה-13 הכללי. במסלול הנשים הרוח היתה יציבה יחסית, 9-12 קשרים וללא חילופי כיוון.
 
 
לייזר רדיאל
שיוט רביעי:
במסלול לייזר הרדיא הרוח היתה לא יציבה, הן מבחינת עוצמתה (7-15 קשר) והן מבחינת כיוונה (חילופים של כ-20 מעלות). נופר פתחה היטב והובילה את העשיריה השניה רב השיוט. ככל הנראה בשל "שתיל" מקומי נתקעה נופר והידרדרה למקום ה-15 בו סיימה את השיוט. נופר מדורגת כעת במקום ה-13 הכללי במחרק 7 נקודות משיוט המדליות.
תגובות
שם הכותב
כותרת

טוען תגובות..
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<