גליון 83 - יולי 2020
הקיץ מפליגים בישראל...
הגליון הדיגטאלי של כחול!
תורידו לנייד ותיקראו אותו בכל מקום! 
דף הבית > תחרויות שיט ומשטים > אולימפיאדה 2008 > היום השביעי
היום השביעי
סיום יפה לניקה וורד אך ללא מדליה.
שחר עדיין בתמונת המדליות. ממוקם רביעי כללי.
הבוקר נשבה עדיין רוח, שאריות מהסופה של אתמול. אך ככל שהיום התחמם הרוח נפלה.
 
 
 
 
מפרשיות 470 - שיוט מדליות נשים
ניקה וורד זינקו לשיוט מהמקום הרביעי, בידיעה שרק אם יקדימו את הברזילאיות בשני מקומות לפחות הן יעפילו למקום השלישי ולמדליה. זינוק חלש יחסית של ניקה וורד הציב סימן שאלה, אך התאוששות יפה מאוד ולמצוף הקדמית הראשו הן כבר הגיעו ראשונות. אולם, הברזילאיות שייטו טקטית ולא עזבו את ניקה וורד. הפער בין שני הצמדים הללו לשאר הצי הלך וצמח, כך שלא היה כל סיכוי לדחוף מפרשית ביניהם ולקפוץ למקום הראשון. במצוף הקדמית השני הברזילאיות עקפו את ניקה וורד ושמרו על ההובלה עד לסיום. צמד הבנות אשר הציפיות מהן היו לסיים בעשיריה הראשונה השיגו הרבה יותר מהמצופה מהן. לפני התחרות קרב על מדליה היה נראה מעל ומעבר לציפיות. אך הופעה משוחררת ורגועה שלהן לאורך כל השיוט הוכיחה כי הצמד אשר חזר לשוט ביחד רק לפני כשנתיים בוגר יותר, מנוסה יותר וככל הנראה גם טוב יותר מההופעה שלהן באתוה 2004. התוצאה מדברת בעד עצמה.
כל הכבוד ניקה וורד, הבאתם לנו כבוד!
 
 
 
 
 
גלשני RS:X
שיוט שמיני:
שיוט לא טוב של שחר. פתח במקום ה-11 וסיים רק במקום ה-19. הרוח החזקה, בעוצמה של 17-20 קשר היתה בעוכריו וחבל. שחר נפל למקום החמישי לאחר שיוט זה. מעין לעומת זאת גלשה היטב למקום ה-4 בשיוט וזינקה קרוב מאד לשיוט המדליות.
שיוט תשיעי:
שיוט מעולה של שחר אותו הוא מסיים במקום הראשון. הצרפתי שבמקום השלישי הכללי מסיים שני והפער ביניהם נותר 9 נקודות לפני השיוט העשירי והאחרון.
מעין המשיכה לגלוש היטב והיתה ממוקמת במקום החמישי ברב השיוט. לצערנו סיימה רק במקום ה-9 הכללי. מעין ממוקמת ערב השיוט האחרון במקום ה-10 המקנה השתתפות בשיוט המדליות.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לייזר רדיאל
שיוט שביעי, שמיני, תשיעי:
רוח בעוצמה 12-15 קשר כמו שנופר אוהבת ומפליגה בה היטב מיקמה את נופר במקום ה-9 בסוף שיוט זה.
לצערנו בשיוט השמיני הרוח נחלשה ל-8 קשרים ונופר סיימה במקום ה-19 את השיוט.
את השיוט התשיעי פתחה נופר מעולה והיתה ממוקמת במקום ה-3-4. אולם סיימה לבסוף במקום ה-17 הכללי מסיבה לא
ברורה.
נופר סיימה את האולימפיאדה במקום ה-16 הכללי עם 111 נקודות, במרחק 13 נקודות משיוט המדליות. השיוט העשירי של דגם הלייזר רדיאל בוטל ונופר סיימה את דרכה באולימפיאדה.
נופר היתה הנעלם הגדול ביותר מבחינת הציפיות. זוהי הפעם הראשונה בה ישראל משתתפת בדגם הלייזר וניתן לציין את ההופעה של נופר כחיובית. הציפיות היו לעשיריה השניה ונופר עמדה בכך ואף הפגינה מספר שיוטים טובים מאוד בהם סיימה בעשיריה הראשונה. תנאי מזג האויר והפציע אותה סוחבת נופר מתחילת השנה אולי השפיעו אף הם, אך בכל אופן, היצוג ההולם והרוח התחרותית אותה הפגינה נופר ראויים לציון.
תודה רבה על היצוג ולהתראות בלונדון 2012!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
שם הכותב
כותרת

טוען תגובות..
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<