כחול 82 - אפריל 2020
גליון בצל קורונה - מצפה לכם הפתעה בפנים! 
דף הבית > תחרויות שיט ומשטים > אולימפיאדה 2008 > היום התשיעי
היום התשיעי
שחר ומעין בשיוטי המדליות - יש מדלית ארד!!!
 
גלשני RS:X
שיוט המדליות:
מעין זינקה ראשונה לשיוט כאשר היא משוחררת מכל לחץ. מיקומה בשיוט לא ישנה את מיקומה הסופי.
מעין הפליגה יפה והיתה מדורגת אף בשלישיה הראשונה בשני המצופים הראשונים. אבל שינוי רוח של 55 מעלות גרם לשינוי בכל תמונת השיוט ומעין נפלה למקום השביעי. בין מובילות השיוט הקרבות על שלושת המיקומים הראשונים. גלישה טקטית ושמירה על המיקומים לא הספיקה וראינו נדנדת מיקומים בין הגולשות האיטלקית, הספרדית, סינית והאנגלית. הגולשת האוסטרלית שהיתה אף היא מועמדת למדליה הפליגה גרוע מאוד, ככל הנראה כתוצאה מבלבול בהבנת המסלול וסיימהאחרונה את השיוט. לאחר ענישה עצמית של הספרדיה גם היא יצאה מהתמונה והקרב על המדליות הצטמצם.
מעיין סיימה את השיוט שביעית ואת האולימפיאדה במקום ה-10 הכללי. אין ספק כי הגולשת הצעירה שבעצם השתתפותה בשיוט המדליות הפגינה כי יש מה לצפות ממנה לקראת לונדון 2012. הצלחה יפה מעין, המשיכי לגלוש עם הפנים ללונדון!
 
שחר עשה זאת!!!
 
מדלית ארד לגולש האילתי הצעיר! לאחר שיוט נהדר על המים שחר הצליח להתאושש מזינקו מוקדם וענישה עצמית ולחזור אל צמרת הגולשים ולסיים שני את השיוט. שיוט גרוע של הבריטי הוציא אותו מתמונת המדליות ושחר זינק חזרה לפודיום!
לשחר זו אולימפיאדה ראשונה ואין ספק כי זו הצלחה יפה מאוד. שחר אותת כבר בשיוטים הראשונים כי יש לבנות עליו חזק ולאחר ארבעיה שיוטים היה מדורג במקום הראשון. לאחר מכן כתוצאה מדחיית שיוטים שחר איבד מעט את המומנטום ולשיוט המדליות הוא זינק מהמקום הרביעי. שיוט מעולה, אין מילים אחרות לתאר את השיוט ושחר מסיים שני את השיוט, מנצל את הפישול של דמפסי ומזנק למקום השלישי. טום אשלי זכה בזהב ובונטמפס הצרפתי בכסף.
אין הרבה מילים להרחיב על ההישג של הגולש המדהים מאילת, פשוט לשמוח ולעלוז, השיט על המפה!
 
 
 
 
תגובות
שם הכותב
כותרת

טוען תגובות..
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<