גליון 83 - יולי 2020
הקיץ מפליגים בישראל...
הגליון הדיגטאלי של כחול!
תורידו לנייד ותיקראו אותו בכל מקום! 
דף הבית > חדשות הים > חדשות הים 2018 > לקראת דיסלדורף 2019!
לקראת דיסלדורף 2019!
בינואר הקרוב דיסלדורף תחגוג 50 שנה לתערוכה BOOT בסימן ' Follow the call' ו ' Love the Ocean'. למי שהצטרף זה עתה מדובר באירוע המוביל והגדול בעולם הים.

בריכת הגלים - the wave
מאת - E.T 
צילום - באדיבות BOOT.DE

למי שהצטרף זה עתה למשפחת אוהבי הים,  ולא היה אף פעם – חובה לראות פעם אחת ב'קריירה'. לא משנה כמה אתם שזופים. תערוכה שמכסה את כל ענפי הספורט הימי באשר הם. זה כולל צלילה, שיט, צילום, גלישה מכל הסוגים, ספורט מוטורי, מנועיות ומפרש ומגה יאכטות. אחרי שהשנה הצליחו להכניס אויסטר 745 ניתן רק לצפות שיפתיעו גם השנה עם עוד כמה אינ'צים. לדברי המארגנים לא יספיקו להציף השנה את האיצטדיון הסמוך.

השנה התערוכה תכסה 16 אולמות שונים של מרכז התערוכות המפואר על ידי כ 2000 מציגים. לצד עולם היאכטות שתופס את המקום המרכזי גם השנה מחוברים המארגנים לאופנה ולמגמות. זה אומר שגם השנה נהנה מבריכה ומגדל צלילה להתנסות הקהל הרחב בציוד של טובי היצרנים. כך בדומה לאטרקציה של שנה שעברה גם השנה תהיה בריכת גלים. הבטיחו מטר וחצי לפחות לאמיצים. The Wave משך כמחצית הקהל מתוך כ250 אלף המבקרים.

לאור ההצלחה בשנתיים האחרונות ייערך גם השנה יום סמינר לחובבים בנושא Blue water שיסקור מספר נושאים על ידי מומחים כמו ג'ימי קורנל לנושא מסע מוצלח, תקשורת, ידע רפואי וניהול משאבי אנרגיה מאיש ים שהקיף את העולם כחובב במשך שלוש וחצי שנים עם אשתו חסרת הנסיון על יאכטה 36 רגל.
כן יינתן דגש מיוחד על הסביבה הימית והרצאות של אנשים שמבקשים שינוי והלכו אחרי הלב כדי ליצור שינוי.

כדאי למהר ולהזמן כרטיסים, טיסה ולינה לפני שיהיה מאוחר ויקר. 19-27 ינואר, דיסלדורף. מומלץ בחום בקור. אנחנו נהיה שם.


 
 
  

 

לרכישת מנוי לחצו באמצעות PAYPAL לחצו על הקישור למטה.

העיתון ישלח לכתובת שתזינו באתר PAYPAL.
נודה על הזנת מספר טלפון על מנת שנוכל לחזור אליכם במידת הצורך.

תגובות
שם הכותב
כותרת

טוען תגובות..
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<