גליון 83 - יולי 2020
הקיץ מפליגים בישראל...
הגליון הדיגטאלי של כחול!
תורידו לנייד ותיקראו אותו בכל מקום! 
דף הבית > גליונות > כחול 75 - יולי 2018
כחול 75 - יולי 2018
חופש גדול רגוע והמון הפלגות כיפיות לכולם!

טעימת כתבות מהגליון:

עם הפנים לשייטים: רספ"ן במגמת שיפור השרות - גל קדר
רוחות חדשות ואופטימיות החלו לנשב בקומה ה-22 של מגדל המפרש בחיפה. עופר בן עזרא, המנהל החדש של אגף כלי שיט קטנים (כש"ק) הביא רוחות של שינוי. פגשתי אותו לשיחה ארוכה על מצב אגף כלי שיט קטנים, על מצב השיט בישראל ועל הרבה נושאים חשובים יותר או פחות המציקים לכולנו.

בואו נפנטז - שרות כחול
נניח שקניתם מניות של סטרט-אפ ופתאום מבשרים לכם שהוא נמכר ויש לכם מאה מיליון דולר מיותרים. נניח שתמיד חלמתם להיות בעלים של יאכטת-על, סוג של אנייה קטנה שיש בה תנאים של מלון שישה כוכבים, מועדון ימי עם שלוש סירות מנוע מהירות, אופנועי ים ואולי גם מסוק על הסיפון, אולם כושר, בריכת שחיה ואולם קולנוע. נוסף לצוות המשיטים, הצוות שלכם כולל טייס מסוק, שף ברמה בינלאומית, חדרניות ומלצרים.  
בקיצור חלום רטוב.

תערוכת השייט בלימסול, קפריסין - גיורא קדר
המרינה המרשימה והמודרנית של לימסול הוסבה למשך שבוע, בסוף אפריל, לתערוכה ימית. המרינה לבשה חג עם מאות דגלים ותאורה חגיגית, יאכטות הוצגו לקהל לאורך הרציפים ובאולם העירוני הסמוך הוצבו עשרות דוכני תצוגה של ציוד ימי ושירותים ימיים. חלק מהמציגים הציעו הפלגות ניסיון ביאכטות ובסירות המוצגות. בתוך מימי המרינה התבצעו תצוגות של ציוד ימי וסקי מים.


האסדות המפחידות - אורי שפיר
מתי בפעם האחרונה הפלגתם לאורך החופי הארץ, בין חיפה לחדרה? במזרח רואים את קו החוף ואת רכס הכרמל ובמערב...ים פתוח עד האופק. לפעמים רואים מרחוק אניית סוחר, מפרשית או כלי שיט של חיל הים.


21 יום בחלקידיקי - ישי יחזקאל
הפלגה בצפון יוון הופכת יותר ויותר אטרקטיבית לשייטים הישראלים. בין אם הנוף בפראי ובין אם הריחוק מאתרי התיירות הרגילים. חוץ מהפלגות יש גם הרבה מה לראות ביבשה. ישי יחזקאל הפליג וביקר באזור חצי האי חלקידיקי שבצפון-מזרח יוון. כנקודת המוצא ו״מרינת הבית״ נבחרה המרינה מיראג׳יו החדשה  (Miraggio) כתבה מומלצת לכל מי שמפליג לאזור בקרוב.

הים הבלטי: סיפור אחר - גל קדר
 לאחר שנים רבות ומיילים רבים מתחת לקיל, האיר לי המזל פנים והפלגתי בשנתיים האחרונות פעמיים בים הבלטי. הפלגתי בסוף העונה ובתחילת העונה, שתי תקופות שונות ומעניינות. לפני שאתם מתחילים לקרוא, תמחקו חלק גדול מהידע והניסיון המעשי שלכם בהפלגות בים התיכון, הים הבלטי הוא סיפור אחר.    

וגם:
סיכום כנס הבטיחות 2018 - אדם בים! - לחצו כאן לקריאת הכתבה
וגם:
ראיון עם אלי צוקרמן, המנהל המקצועי של איגוד השיט לקראת אולימפיאדת טוקיו 2020 ופאריז 2024


וכמובן המדורים הקבועים: לומדים לשוט, המדור המשפטי, מדור הספר ומדור הוויקבורד וכמובן מדור חדשות הים 
  

לרכישת מנוי לחצו באמצעות PAYPAL לחצו על הקישור למטה.

העיתון ישלח לכתובת שתזינו באתר PAYPAL.
נודה על הזנת מספר טלפון על מנת שנוכל לחזור אליכם במידת הצורך.

תגובות
שם הכותב
כותרת

טוען תגובות..
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<