גליון 83 - יולי 2020
הקיץ מפליגים בישראל...
הגליון הדיגטאלי של כחול!
תורידו לנייד ותיקראו אותו בכל מקום! 
דף הבית > חדשות הים > חדשות הים 2018 > כנס ענף השיט 2018
כנס ענף השיט 2018
הכנס התקיים בכפר המכביה בהשתתפות למעלה מ-130 עוסקים בתחום הימי בישראל

כבוד השר יואב גלנט ועורך כחול גל קדר

מנהל אגף כלי שיט קטנים מר עופר בן עזרא

משתתפי פאנל איך להביא את (עם) ישראל לים?

תערוכת השיט של ישראל

דנה רוזן

אורי גל
 
כנס תעשיית השיט השלישי, אשר אורגן על ידי כחול מגזין השייט, התקיים ב- 21.02.2018 בכפר המכביה.

 
130 מנהלים ובעלי עסקים בענף השייט, מהמגזר הציבורי והפרטי, השתתפו באירוע אשר התקיים בחסות איילון חברה לביטוח בע"מ וקדר סוכנות לביטוח.

 
שר השיכון והבינוי וחבר הקבינט יואב גלנט, שייט חובב ואיש חיל הים בעברו, סקר את מצבה הגיאו-פוליטי של ישראל בדגש על התווך הימי וקרא לשמור על הים כנכס אקולוגי ולאומי.

 
עופר בן עזרא, המנהל הנכנס של האגף לכלי שיט קטנים במינהל הספנות והנמלים, סקר את פעילות האגף והודיע כי החל בביצוע שיפורים משמעותיים בנושא השרות לשייטים.

 
גל קדר, עורך "כחול", סקר את התפתחות ענף השיט בישראל מאז הכנס הקודם. גל הציג נתונים מספריים ייחודים אשר אסף וניתח.


אורי גל, מנכ"ל Gal sailing solutions הרצה על "יאכטה חכמה" וסיפר על החידושים האחרונים, הביצועים וסיכוני הסייבר אליהם עלולים להיחשף בעלי היאכטות והעסקים הנותנים להם שרות.  
בפנל שנושאו היה "איך מביאים את עם ישראל לים" השתתפו אמיר אייל מנכ"ל אקווה מרינה, איתן פרידלנדר מנכ"ל ימית סחר ודודי סימון מנכ"ל דרך הים. כל אחד מהדוברים סקר את הנושא מזווית ראייה שונה של העוסקים בשיט. אמיר דיבר על הספורט הימי הממונע, איתן על סאפים, גלשני רוח ומפרשיות ודודי על יאכטות מפרש ובתי ספר לשיט. את הפנל הינחה יובל קדר, מנכ"ל חוליות פתרונות פלסטיים, מומחה ומרצה לשיווק באקדמיה, אשר החל את דרכו בענף השיט.

 
דנה רוזן, מנכ"לית חברת תירס מדיה המתמחה בשווק דיגיטלי, דיברה על שיווק וידיאו-דיגיטלי. דנה הציגה למשתתפים את היכולות והאפשרויות לפרסום ושיווק הטמונים בצילום וידיאו באמצעות הטלפון הנייד הזמין לכולנו.


איזי סויסה, יו"ר הפורום לקידום השיט, סקר את פעילות הפורום ואת התכניות לעתיד. בנוסף לפעילות הליבה של הפורום בנושא תחרויות ומפעלי השיט בארץ ובחו"ל, הרחיב איזי על פעילות הפורום בנושא "מס העניים", המאיים על ענף השיט בישראל ועל התיירות הימית."הסקופ" החשוב ביותר לקידום ענף השיט בישראל היה של יו"ר החברה לפיתוח התיירות בהרצליה וחבר הנהלת עיריית הרצליה, עו"ד יונתן יעקובוביץ. היו"ר הודיע כי מרינה הרצליה תשתף פעולה יחד עם הפורום לקידום השיט למיסוד תערוכת שיט שנתית במרינה הרצליה.


את הכנס נעל גיורא קדר אשר הודה לצוות כחול וקדר על הארגון המושלם וקרא למשתתפים לחשוב "מחוץ לקופסה" כדי להביא את עם ישראל לים.        

נתראה בכנס הבא!
               
 
להורדת המצגות בכנס:
הרצאתו של יובל קדר - פאנל איך להביא את (עם) ישראל לים

הרצאתו של גל קדר - מצב ענף השיט בישראל 2018

הרצאתה של דנה רוזן - שימוש בודאו כמנוע מכירות

הרצאתו של אורי גל - חידושים והתפתחויות בטכנולוגיה ימיתתגובות
שם הכותב
כותרת

טוען תגובות..
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<