כחול 78 - אפריל 2019
גליון אפריל 2019 - אביב!
יעדי הפלגות קיץ 2019
אופטימיסטים - מפליגים לאליפות העולם



 
דף הבית > חדשות הים > חדשות הים 2017 > ה- 47 החדשה – קטרמן חדשה נולדה
ה- 47 החדשה – קטרמן חדשה נולדה
יאכטות קטמרן כבר 40 שנה תשיק בחודש הבא דגם חדש באורך 47 רגל. המייצרת FOUNTAINE PAJOTחברת
המפרשית החדשה "New 47" מציגה רף חדש בעולם ה Cruising catamarans ברמת הנוחות, העיצוב והאבזור ובלי לוותר על ביצועים מרשימים בהפלגת מפרשים, כמיטב המסורת של FOUNTAINE PAJOT.
ה New 47 מציעה קבינות מרווחות, מאווררות ומוארות תוך הקפדה על תכנון פונקציונלי וניצול מירבי של החלל לטובת מקומות אחסון רבים. היאכטה מוצעת בשתי גרסאות לבחירה – 3 קבינות ו-3 תאי שירותים או 5 קבינות ו 5 תאי שירותים כאשר בשתי הגרסאות הסלון והקוקפיט חולקים תכונות זהות, שטופים בתאורה טבעית ונוף פנורמי 360 מעלות. במטבח משטחי עבודה גדולים ושלל מקומות אכסון המאפשרים להצטייד בכל מה שצריך להפלגה ארוכה. בחלל יש גם "אי" בו נמצאים המקררים, היוצר הפרדה בין המטבח לסלון. הקוקפיט מתוכנן בקפידה עם שטחי ישיבה רבים, שולחן גדול מסביבו יכולים להסב 10 אנשים ופלטפורמה הידראולית (תוספת) לשאת את סירת השירות או צעצועי מים. עמדת הניהוג כוללת את כל מה שהסקיפר צריך כדי להשיט ולנווט את היאכטה ובה כל החבלים לתפעול המפרשים המגיעים לשלוש כננות ואת כל מכשירי הניווט. על הגג הקשיח ליד עמדת הניהוג נמצא Lounge deck מפנק לישיבה או רביצה בשמש בזמן הפלגה או עגינה ובחלקה הקדמי של היאכטה יש סיפון שיזוף קדמי.
ה New 47 היא סיפור הצלחה עוד בטרם השקתה לקהל הרחב עם עשרות הזמנות מוקדמות של לקוחות. היא  תושק באירוע חגיגי בתערוכת הקטמרנים La Grand Motte בדרום צרפת שתתקיים בין התאריכים 19-23.4.2017

 

לרכישת מנוי לחצו באמצעות PAYPAL לחצו על הקישור למטה.

העיתון ישלח לכתובת שתזינו באתר PAYPAL.
נודה על הזנת מספר טלפון על מנת שנוכל לחזור אליכם במידת הצורך.

תגובות
שם הכותב
כותרת

טוען תגובות..
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<