גליון 85- ינואר 2021
הגיליון הדיגיטלי של כחול!
תורידו לנייד ותיקראו בכל מקום! 
דף הבית > גליונות > גליון 69 ינואר 2017
גליון 69 ינואר 2017
כנסו ותוכלו לראות חלק מהכתבות שמצפות לכם בכחול הקרוב
 אליפות הפורום לקידום השיט 2016
החשש הקבוע של מתכנני אליפות ישראל בשיט הוא  האם חודש נובמבר יהיה גשום או קייצי? האם תנשב רוח בעוצמה מתאימה או שיהיה "שטיל"? ובכלל, האם יהיה קר או חם והיאכטות האם תגענה או שהשייטים יעדיפו להישאר בבית.
השנה, החורף מאחר להגיע. עד תאריך האליפות במחצית נובמבר ביקר באזורנו מזג אויר חורפי יום אחד בלבד, ירד קצת גשם אבל הטמפרטורות נשארו עדיין גבוהות. השבתות קיציות וכך היה גם בסוף השבוע הראשון של אליפות ישראל ה-22 בו התקיימו שיוט מרתון "וולוו רייס" אשר נערך בחסות יבואנית וולוו בישראל ושיוט "קדר" אשר נערך בחסות קדר סוכנות לביטוח.
 
משט הידידות – קפריסין ישראל 2016
 ב-13 באוקטובר, למחרת יום כיפור הוזנק משט הידידות ישראל-קפריסין 2016 על די מנהלת לשכת התיירות הקפריסאית ויו"ר חברת אתרים ממרינה תל אביב.
 28 יאכטות יצאו יחד ממרינה תל אביב לקפריסין מתודלקות בבירות ואוזו KEO קפריסאי. כיוון הרוח והגלים לא היו לטובת השייטים, השיוט המסורתי עלה מדרגה כשהפורום לקידום השייט גייס את מרינה לימסול לארח את האירוע. כמו כן, לצד המשט התחרותי, הצטרפו הפעם גם כ-15 יאכטות מכל רחבי הארץ אשר השתתפו במשט העממי. סה"כ הפליגו 28 יאכטות מישראל לקפריסין.

השכרת יאכטה-היכן ומתי אפשר לקבל את העסקה הטובה ביותר
מחפש לדעת היכן הכי זול לשכור יאכטה בקיץ? סקרן לגבי כמה המחירים תלויים בגיל היאכטה המושכרת, או איפה תוכל לקבל הנחה מרבית?
בכתבה זו ננסה לענות על שאלות כאלה ודומות לגבי השכרת יאכטות בים התיכון. איסוף הנתנונים נעשה על ידי חברת YACHT SYS והמדגם התייחס להשכרה של מעל 200,000 יאכטות ביעדי  השכרת יאכטות (צ'ארטר) נבחרים במהלך שבע שנים. 

כללים לבחירת סירת דיג
לקנות סירה המתאימה לדיג אינו דבר של מה בכך. יאכטה, סירת גומי, סירת מרוץ יכולות לשמש לדיג, אולם האם הן מיועדות לדיג? כדאי לכל דייג מתחיל לקרוא את הכתבה לפני קניית סירת הדייג הראשונה או לפני קנייה חוזרת.
 רכישת סירת דיג הינה החלטה מורכבת ובעלת משתנים רבים. בבואנו להחליט איזו סירת דיג מתאימה לנו עלינו להגדיר נכון מה הן דרישותינו, וזאת לפני הרכישה. במאמר זה אנסה להדגיש נושאים חשובים שעל כל קונה פוטנציאלי להתייחס אליהם קודם לרכישת סירת דיג, הרי כידוע רכישת סירה זה תהליך קל, קצר ומהנה אבל מכירת סירה מאידך, זה תהליך קשה ארוך ולפעמים כואב. שלא לדבר על הנזק שאנחנו עלולים לגרום לסירה שלנו במידה והיא אינה מתאימה לדיג.

X-FACTOR
כמאה קילומטר מפרידים בין שתי ערים דניות קטנות שכל אחת מהן היא מעצמת צעצועים. הראשונה בילוג, מקום מושבה של מעצמת צעצועי הילדים "לגו", השנייה בעיר הדרסלב, מעצמה המתמחה בצעצועים למבוגרים.
תכירו את  X-YACHTהיא פחות ידועה בעולם מלגו, אך מוכרת מאוד בעולם השיט. היאכטות מתוצרת  X, מככבות במקומות הראשונים ברוב תחרויות שייט היאכטות בעולם כבר שנים רבות.
הוזמנתי להתארח במספנה הדנית, אם הרשימה שלי תזכיר לכם ילד שנכנס לחנות של לגו - אתם לא טועים.  

וגם כתבות על שקלים גמישים - מה זה הדבר הזה? סירת כיבוי חדשה ומיוחדת למרינה אשקלון ועוד כתבות מעניינות

וכמובן המדורים הקבועים: לומדים לשוט, המדור המשפטי, מדור הספר ומדור הוויקבורד


 

לרכישת מנוי לחצו באמצעות PAYPAL לחצו על הקישור למטה.

העיתון ישלח לכתובת שתזינו באתר PAYPAL.
נודה על הזנת מספר טלפון על מנת שנוכל לחזור אליכם במידת הצורך.

תגובות
שם הכותב
כותרת

טוען תגובות..
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<