כחול 77 - ינואר 2019
הוריקן - הצד שלו והצד שלה?/ שבדיה/ אליפות ישראל/סופה

אלו רק חלק מהכתבות בגליון ינואר 2019
רוצים עוד? כנסו 
דף הבית > חדשות הים > חדשות הים 2016 > חם-קר, סוער-רגוע באילת- אליפות העולם בגלשני RS:X
חם-קר, סוער-רגוע באילת- אליפות העולם בגלשני RS:X
העיר אילת ארחה במהלך חודש פברואר את אליפות העולם בגלשני רוח מדגם RS:X. מבחינת הגולשים הישראלים, היה מדובר בתחרות ביתית בתנאים מיטביים. הרי זה המגרש הביתי והקרוב.
 
עיקר תשומת הלב רוכזה בתחרות בין הגברים: שחר צוברי ונמרוד משיח. שני גולשים בכירים אלו מתחרים על הכרטיס הבודד לישראל, ושניהם כבר השיגו את הקריטריון האולימפי. נשאר רק לראות מי ינצח מבין השניים. מדליה באליפות זו היתה מכתירה כמעט באופן ודאי את הגולש שייצג את ישראל, אולם התחרות ההפכפכה לא הסתיימה.
מבין הנשים, הגולשת הישראלית הבכירה מעיין דוידוביץ' כבר הבטיחה את מקומה באולימפיאדה, הגיעה לאליפות דרוכה. באליפות ישראל שנערכה שבועיים לפני האליפות היא הפסידה לגולשת המקומית הדר הלר את התואר. האם תוכל לנצחה הפעם?
אז מה היה בפועל?
עשרות הגולשות והגולשים שהגיעו מכל רחבי הגלובוס זכו לאירוח מרשים וארגון למופת. אנשי המרכז לחינוך ימי באילת בראשות רוני מאיר ארגנו את מתחם התחרות באופן ראוי לציון. רוני מאיר הינו רכז דגם גלשני הרוח באיגוד השיט, ובתוקף מעמדו דחף רבות להבאת התחרות לאילת.
מזג האויר היה מזג אויר אילתי טיפוסי, חילופי רוח רבים, ימים עם רוח חזקה מאוד וימים עם רוח קלילה. בקיצור, תנאים מאתגרים לגולשים. אולם, התחרות מחייבת וככזאת היתה בהחלט מעניינת.
מבין הגברים הישראליים, שחר צוברי שלט ללא עוררין וסיים במקום ה-6 הכללי, ונמרוד משיח במקום ה-27 בלבד. מיקום זה סיפק לשחר יתרון משמעותי לקראת תחרות המבחן האחרונה שתיערך בפלמה דה מיורקה במהלך חודש אפריל.
מבין הנשים, מעיין דוידוביץ שוב הופתעה, הפעם על ידי נוגה גלר ממרכז חינוך ימי הרצליה שסיימה במקום ה-14. מעיין סיימה במקום ה-19, ומקומה כמייצגת ישראל באולימפיאדה מובטח.
אולם לא יצאנו בידים ריקות ממדליות:
באליפות העולם עד גיל 21 זכתה הדר הלר במדלית הכסף (20 כללי) ונוי דריהן במדלית הארד (21 כללי). עוד על נוי ניתן לקרוא בלינק המצורף (מצורף).
 

 

לרכישת מנוי לחצו באמצעות PAYPAL לחצו על הקישור למטה.

העיתון ישלח לכתובת שתזינו באתר PAYPAL.
נודה על הזנת מספר טלפון על מנת שנוכל לחזור אליכם במידת הצורך.

תגובות
שם הכותב
כותרת

טוען תגובות..
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<