גליון 85- ינואר 2021
הגיליון הדיגיטלי של כחול!
תורידו לנייד ותיקראו בכל מקום! 
דף הבית > חדשות הים > חדשות הים 2009 > העתיד נשמע טוב
העתיד נשמע טוב
חברת "מוראל" מנס ציונה, המתמחה במערכות שמע ורמקולים, חתמה על עסקה בשווי 100,000$ בשנה עם יצרנית היאכטות היוקרתית "Stan Craft " – חברת בוטיק לבניית יכטות עץ בעבודת יד מאז 1933 - הנחשבת לחביבה על האלפיון העליון
"מוראל" תאבזר את היאכטות היוקרתיות במערכות השמע והרמקולים של מוראל וצפויה לחזק בעתיד את שיתוף הפעולה בין השתיים. הבסיס לעסקה הינו המוניטין המשובח שצברה "מוראל" בתחום השמע הבינלאומי, והתלהבותה של "Stan Craft " ממערכת הרמקולים "אינטגרה אוביישן" (Integra Ovation ) המפיקה צליל איכותי, דינמי ונקי, עם יכולת פיזור רחב של צלילים. כיום שוקדת "מוראל" על פיתוח של דגם חדש המכונה "מלכת אפריקה" הצפוי להצטרף גם הוא לעסקת הענק.
שיתוף הפעולה בין שתי החברות יאפשר עליית מדרגה ל"מוראל" ונחשב לפריצת דרך בתחום השמע הישראלי. לדברי מר רוב בלואם, מנכ"ל Stan Craft , מדובר בעסקה משמעותית שתאפשר לשתי חברות הבוטיק לעלות מדרגה: "בכל פעם בה אני שומע את מערכת אינטגרה אוביישן אני נפעם מחדש בזכות הצליל האיכותי – המזוהה עם חברת מוראל הישראלית".
 
מאיר מרדכי, בעלי "מוראל" מוסיף: "כיום נחשבת מוראל לאחת משתיים עשרה החברות המובילות בעולם לייצור רמקולים, והיא מפורסמת בזכות המוצרים שפיתחה והרכיבים שהיא מספקת לחברות בכל רחבי העולם. החיבור עם חברת 'סטאן קראפט' הינו עליית מדרגה עבורנו, שכן אבזור היאכטות היוקרתיות במערכות השמע של החברה יקנה לנו מוניטין בינלאומי ויאפשר מיצוב של החברה בקהל של העשירון העליון. אני מקווה שזו רק תחילתו של שיתוף פעולה פורה ומודה לבעלי החברה שמצאו בנו עמית מקצועי, איכותי ומוביל – שיכול לתת למוצר שלהן את איכות השמע והצליל שנדרשת ברמת שירותים זו".
 
האם נראה בקרוב סירות מתוצרת סטאן קרפט בישראל?
תגובות
שם הכותב
כותרת

טוען תגובות..
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<