גליון 85- ינואר 2021
הגיליון הדיגיטלי של כחול!
תורידו לנייד ותיקראו בכל מקום! 
דף הבית > חדשות הים > חדשות הים 2015 > שרות לאסדות הצלה מתוצרת PLASTIMO
שרות לאסדות הצלה מתוצרת PLASTIMO
בשעה טובה, החלה לפעול בארץ תחנת שירות בינ"ל, מורשה, לאסדות Plastimo. תחנה זו הינה היחידה בישראל אשר מספקת כיום שירות רשמי ומוסמך לאסדות הצלה וזאת לאחר הפסקת פעילות מ.ג.מ אשר סיפקה שירות זה בעבר לכלל סוגי האסדות.

אסדת הצלה
 
חברת שער הים עברה בהצלחה את ההסמכה בחו"ל מטעם חברת Plastimo ועמדה בכל הדרוש ע"מ לקבל את הרשאתם לפעול כתחנת שירות בינ"ל, מורשה, למתן שירות לאסדות Plastimo. לצערנו, לא ניתן עדיין שרות לאסדות מחברות אחרות אשר נמצאות על גבי היאכטות, זאת עד שהחברה תוכר על ידי שאר היצרנים בעולם כנותנת שירות מוסמכת.
חברת Plastimo הינה בעלת ותק של למעלה מ-50 שנה בייצור אסדות הצלה בעלות תאי אוויר כפולים (תא חיצוני עם פנימית), עם הצלחה מוכחת בהצלת שייטים רבים שאיבדו את ספינותיהם.  החברה מעניקה 12 שנות אחריות על האסדות ועובדת בהתאם לתקן ISO 9001.
 
לקוחות יכולים להביא את האסדות באופן עצמאי לתחנה באשדוד או להשאירן בחברת ימית סחר בסניף תל אביב או בסניף הרצליה לאיסוף ע"י שער הים (בתוספת תשלום). האיסוף יתבצע מחנויות ימית כל 1 ו-15 לחודש. יש להביא את האסדות לחנויות ימית סמוך למועדי האיסוף. ניתן לתאם איסוף מחיפה, ישירות מול שער הים. 

 

לרכישת מנוי לחצו באמצעות PAYPAL לחצו על הקישור למטה.

העיתון ישלח לכתובת שתזינו באתר PAYPAL.
נודה על הזנת מספר טלפון על מנת שנוכל לחזור אליכם במידת הצורך.

תגובות
שם הכותב
כותרת

טוען תגובות..
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<