גליון 83 - יולי 2020
הקיץ מפליגים בישראל...
הגליון הדיגטאלי של כחול!
תורידו לנייד ותיקראו אותו בכל מקום! 
דף הבית > חדשות הים > חדשות הים 2015 > יציב, רב תכליתי קל לניווט ולניוד - חוויה בטוחה לכל המשפחה
יציב, רב תכליתי קל לניווט ולניוד - חוויה בטוחה לכל המשפחה
הקאנו הפתוח אינו כלי שייט מוכר בארץ, לעומת זאת הוא כלי שייט נפוץ ביותר בארה"ב וקנדה. הקאנו הינו כלי שייט בעל אופי מיוחד, הוא שימש את האינדיאנים במסעותיהם בנהרות ובאגמים עוד בימים עברו. הקאנו היום עשוי פוליאתילן חזק, עמיד וקל. טכניקת הייצור מוזילה את הקאנו ועושה אותו שווה נפש לכל כיס.
הקאנו הפתוח אינו כלי שייט מוכר בארץ,  לעומת זאת הוא כלי שייט נפוץ ביותר  בארה"ב וקנדה. הקאנו הינו כלי שייט בעל אופי מיוחד, הוא שימש את האינדיאנים במסעותיהם בנהרות ובאגמים עוד בימים עברו. הקאנו היום עשוי פוליאתילן חזק, עמיד וקל. טכניקת הייצור מוזילה את הקאנו ועושה אותו שווה נפש לכל כיס.
השייט בקאנו מהנה במיוחד , כאשר אנו עולים על הקאנו ואוחזים במשוט אנו מרגישים כבר בארץ אחרת, הישיבה נוחה וגבוהה ולפיכך אפשר להשקיף רחוק וגבוהה (להבדיל מקיאק בו הישיבה נמוכה), הסירה יציבה ורחבה, שוליה גבוהים ומונעים כניסת מים. לכן הקיאק הופך לכלי שיט אידאלי לדיג.
להבדיל מקיאק, החתירה מתבצעת במשוט קאנו בעל להב אחד, תנועת המשוט דומה לתנועת ריקוד ומתאפיינת ביופייה ויעילותה. 
השטח הפנימי של הקאנו גדול במיוחד ומאפשר נשיאה של ציוד רב לכמה ימים ולילות, דבר המאפשר טיול ארוך סביב הכינרת או נחלים או בסמוך לחופי הים כאשר הים שקט.
דמיינו לעצמכם שייט משפחתי סביב הכינרת, שטים עד שמתעייפים ואז עוצרים על הגדה לפיקניק ואו השתכשכות במימי הכינרת ואו פותחים אוהל על החוף ב"שום מקום" ומתארגנים לשינה. קמים מוקדם בבוקר וממשיכים לחתור למפל הנעלם בצפון הכינרת או לסבך הסוף בבקעת בית ציידה, חוץ לארץ זה פה.
הקאנו מיובא על ידי פ.פישלס מחיפה ומיועד למים שקטים בלבד ולא לשייט אקסטרים בנהרות גועשים. הקאנו מיועד לשייט משפחתי, בטוח מהנה ומעניין.
ולא לשכוח , תמיד חובה לחגור חגורת הצלה מתאימה 
תגובות
שם הכותב
כותרת

טוען תגובות..
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<