כחול 77 - ינואר 2019
הוריקן - הצד שלו והצד שלה?/ שבדיה/ אליפות ישראל/סופה

אלו רק חלק מהכתבות בגליון ינואר 2019
רוצים עוד? כנסו 
דף הבית > חדשות הים > חדשות הים 2014 > לוח קניה ומכירה חדש
לוח קניה ומכירה חדש
Seazone  נולד בשבילכם – גולשי הגלים והרוח, הצוללנים, הקיאקיסטים, חובבי הדיג, מסעות השיט, הספורט האתגרי והציוד הימי, על מנת לספק מעטפת פתרונות כוללת, במקום אחד ובמקצועיות רבה.
אתר זה הינו הפלטפורמה החדשנית, היסודית והמקיפה ביותר ברשת, המפגישה בינכם, אוהבי הים המושבעים, לבין כל מה שמעניין, נצרך וחשוב לדעת בתחום הימי.
באתר לוחות קניה ומכירה של כל מה שקשור לים, החל מציוד צלילה, גלשנים ועד יאכטות ומפרשיות. היחוד העיקרי של האתר הינו שהוא מותאם לכלי שיט ובנוי כך שכל כלי שיט מופיע במאגר הפנימי של האתר
בנוסף, על מנת שתוכלו להגיע להרפתקת הדיג, הצלילה, הגלישה או השיוט מוכנים ככל הניתן, נערכנו על מנת לספק תחזית מזג אויר ומצב הים באמצעות ממשק תחזית טכנולוגי מתקדם המעדכן את הנתונים באתר 24/7 .
הלוח הייחודי בנוי קטגוריות, ובו פירוט יסודי של שמות המוצרים והיצרנים. הלוח מספק פלטפורמת מסחר מעניינת לכל דורש. בשונה מאתרי לוחות אחרים, Seazone תוכנן להעניק חווית גלישה נוחה וגמישה בצפייה או פרסום מודעות. כתוצאה, ניתן להטמיע סרטונים במודעות, לפרסם מודעה דומה בקליק וליהנות מפיתוחים ייחודיים נוספים.
מסלולי המסחר בפורטל מחולקים לזה הפרטי, בו ניתן להעלות מודעות גולשים פרטיים ללא עלות, ולזה המסחרי המיועד לספקי ציוד ושרות עסקיים.

מדובר באתר חדשני אשר עדיין לא נראה כמותו בישראל, ו'כחול' מאחל בהצלחה!
תגובות
שם הכותב
כותרת

טוען תגובות..
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<