כחול 77 - ינואר 2019
הוריקן - הצד שלו והצד שלה?/ שבדיה/ אליפות ישראל/סופה

אלו רק חלק מהכתבות בגליון ינואר 2019
רוצים עוד? כנסו 
דף הבית > חדשות הים > חדשות הים 2014 > Sunseeker Yacht 75
Sunseeker Yacht 75
ענקית יאכטות העל סאנסיקר הכריזה על דגם חדש לשנת 2014, ה – 75 Yacht.
דגם זה מביא משב רוח חדשני ליאכטות הפאר:
לראשונה בגודל של 75 פיט, ניתן למצוא ארבעה חדרי שינה כולל ארבעה תאי שירותים ומקלחת גדולים ומרווחים, חדר בעלים עצום ומרווח ובו חדר ארונות, שירותים ומקלחת גדולים ומרשימים ובנוסף חדר צוות היכול לשמש כקבינה חמישית נוספת או מגורי צוות לשניים עד שלושה אנשים.
בנוסף, סגנון ויוקרה מחרטום ועד ירכתיים. כל פרט עוצב בקפידה לכדי שלמות. ליאכטה חלונות גדולים במיוחד גם בסלון וגם בחדרי השינה, המאפשרים חדירת הרבה אור טבעי. מאות סוגי בדים וחומרים שונים יאפשרו לך לרהט בהתאמה אישית את היאכטה.
פינת ישיבה ענקית בחרטום הספינה, פלטפורמה הידראולית מחוזקת למשקל גבוה, גשר היגוי חיצוני גדול במיוחד שללא ספק ימשוך תשומת לב במים, עם אזור ישיבה מרווח ונוח שיאפשרו לכם להפיק את המיטב מההפלגה. כמובן כמו בכל יאכטה של SUNSEEKER גם בדגם זה תמצאו את כל התוספות והפינוקים האפשריים, והטכנולוגיה המתקדמת ביותר: ציוד מטבח מקצועי של MIELLE, טלוויזיות LED, מערכות אודיו ווידאו מתקדמות ושלל תוספות שלא היו מביישות וילות יוקרה.
מסתמן כי זה הולך להיות דגם פופולארי במיוחד. עד כה נמכרו כבר 7 יחידות מדגם זה. היאכטה הראשונה תוצג בתערוכת היאכטות בלונדון בינואר 2014.
תגובות
שם הכותב
כותרת

טוען תגובות..
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<