כחול 77 - ינואר 2019
הוריקן - הצד שלו והצד שלה?/ שבדיה/ אליפות ישראל/סופה

אלו רק חלק מהכתבות בגליון ינואר 2019
רוצים עוד? כנסו 
דף הבית > חדשות הים > חדשות הים 2014 > השקת מגה יאכטה חדשה
השקת מגה יאכטה חדשה
ביום חמישי ה-7 בנובמבר בטקס חגיגי ומרגש, הושקה מגה יאכטה מתוצרת BENNETI באיטליה, היאכטה מדגם דלפינו 93, נבנתה במשך שנה וחצי בתהליך התאמה אישי וייחודי באחת המספנות הנחשבות בעולם.
ההשקה בוצעה בטקס מרשים בנוכחות כל צוות הבנייה של "בנטי" ומנכ"ל החברה מר וינצ'נזו פואריו. כמו כן נכחו בטקס נציגי חברת אזימוט בנטי ישראל, המייצגים את חברת אזימוט בנטי בארץ וכן מנהל פרויקט הבנייה מטעם הבעלים, נעם פרוימן, מנכ"ל חברת HOMEPORT ניהול יאכטות. בנוסף השתתפו בטקס הבעלים ומשפחתו שהגיעו על מנת לראות את החלום הופך למציאות ואת היאכטה מושקת למים.
הדלפינו תוכננה לארח 10 אורחים ב 5 קבינות זוגיות מרווחות בעזרת 4 אנשי צוות והיא מצוידת בשני מנועיMTU  המאפשרים לה טווח הפלגה של 1500 מייל.
 
היאכטה נבנתה לפי סטנדרטים גבוהים ביותר, הן ברמה הבטיחותית על מנת לעמוד בקודים המקפידים ביותר של חברת הסיווג RINA והן ברמת עיצוב הפנים. עיצוב הפנים של היאכטה תוכנן בקפדנות ובליווי מעצבת צמודה שתכננה שילוב מיוחד של חדשנות וקלאסיקה המקנה ליאכטה אופי ייחודי ושונה. במהלך בניית הפנים נעשה שימוש בחומרים הכוללים שיש לבן ברמה הגבוהה ביותר ועץ EBONY כהה ומבריק.
הריהוט הינו איטלקי בקווים נקיים עם הקפדה על כל פרט ופרט.
 
היאכטה מצטרפת למשפחת יאכטות הדחק של חברת בנטי האיטלקית.
חברת בנטי נוסדה לפני 140 שנה והיא מייצרת מגה יאכטות מ 93 פיט ועד 90 מטר בהתאם לרצונות הלקוח ותכנונו.
 
 
תגובות
שם הכותב
כותרת

טוען תגובות..
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<