גליון 83 - יולי 2020
הקיץ מפליגים בישראל...
הגליון הדיגטאלי של כחול!
תורידו לנייד ותיקראו אותו בכל מקום! 
דף הבית > חדשות הים > חדשות הים 2013 > ארועי שיט
ארועי שיט
הרבה ארועי שיט היו בחודשים האחרונים,. קבלו סקירה חלקית בהחלט שלהם:

chita

stream

azimut
משט לזכרו של אלוף (מיל') אברהם צ'יטה בוצר ז"ל
תנועת הצופים ארגנה משט לזכרו של אלוף בוצר, שהיה בעברו גם פעיל בולט בתנועת הצופים. המשט נערך ביום שבת 18.5.2013 והשתתפו בו גם יאכטות רבות לצד סנוניות, קרוולים ושאר כלי שיט משבטי צופי ים השונים.
צילם- גיא גורביץ'
 
משט לזכר הצוללת דקר ומשט חומות עכו
במהלך סוף שבוע אחד, התקיימו שני שיוטים במפרץ חיפה. הראשון הינו משט לזכר הצוללת דקר בו אף השתתף חיל הים עם צוללת עליה נערך טקס הזיכרון. לאחר הטקס זינקו היאכטות לשיוט אשר הסתיים בעכו. וכלל גם כיבוד קל בחוף. חלק מהיאכטות נשארו לעגון בעכו והשתתפו למחרת בשיוט חומות עכו אשר היה שיוט של איגוד השיט ובו השתתפו גם מספר יאכטות. 
 
משט לזכרו של יעקב וינוגרד ז"ל
ביום שישי 7.6.2013 התקיים במפרץ חיפה משט יאכטות לזכרו של מייסד בית הספר בריזה יעקב וינוגרד. במשט השתתפו למעלה מ-20 יאכטות שונות. המשט העממי הפליג מהפולינום למצופי קרית חיים והסתיים בארוע חברתי בדשא מעגן שביט
 
מסיבת הקיץ של סטרים יאכטות
ביום שישי האחרון של מאי, התקיימה בנמל תל אביב מסיבת קיץ של חברת סטרים אשר הוצג בה ליין סירות המנוע החדש של NAUTIQ ושל FOURWINNS אותם מייצגת סטרים בישראל. הארוע בנמל בשישי בצהריים משך אליו קהל רב אשר נהנה ממוזיקה טובה ואוכל משובח.
 
ארוע אזימוט – בנטי  במרינה הרצליה
חברת אזימוט-בנטי ישראל, יבואנית יאכטות העל
   AZIMUT ו–BENETTI ערכה ביום חמישי 18.4.2013 מסיבת השקה ליאכטות החדשות של מותגי העל הללו. בארוע הוצגו כ-20 יאכטות יוקרתיות בהן ניתן היה לבקר ולהתרשם ממותגים המוצלחים הללו. במיוחד לארוע הגיע לישראל יאכטה מתוצרת בנטי באורך 44 מטר. לערב אחד זכתה מרינה הרצליה להידמות למרינות המפוארות באירופה...
תגובות
שם הכותב
כותרת

טוען תגובות..
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<