גליון 85- ינואר 2021
הגיליון הדיגיטלי של כחול!
תורידו לנייד ותיקראו בכל מקום! 
דף הבית > חדשות הים > חדשות הים 2012 > עופר דובנוב: אתרים תשליש את קיבולת מרינה של תל אביב!
עופר דובנוב: אתרים תשליש את קיבולת מרינה של תל אביב!
בטקס סיום אליפות ישראל ליאכטות של הפורום לקידום השיט, הכריז מנהל המרינה של ת"א עופר דובנוב, כי בימים אלו ממש מתחילים בחברת אתרים לתכנן את הרחבת המרינה לקליטת 1,000 מקומות עגינה! ההכרזה התקבלה כמובן בתשואות השייטים משתתפי הטקס.

משמאל: עופר דובנוב, איזי סויסה ואיתמר שמעוני
מרינה תל אביב הושלמה בשנת 1973.על פי תכניות חברת אתרים המרינה בעלת כ 300 מקומות עגינה הייתה אמורה להיות הפיילוט למרינה עירונית בפתח הירקון בקיבולת של אלפי יאכטות. התכנית השאפתנית נגנזה לאחר מלחמת יום הכיפורים.    בשנות ה 70 תכנון אלפי מקומות עגינה נראה דמיוני, היום הוא צורך מידי. בתל אביב רבתי גרה רב אוכלוסיית מדינת ישראל, והיצע מקומות העגינה הוא שלילי. עשרות כלי שיט נמצאים ברשימת המתנה למרינות של יפו ותל אביב ועשרות נוספים נמנעים מרכישת כלי שיט בשל העדר מקומות עגינה.
אמנם עוד ארוכה הדרך לטקס השקת המרינה החדשה והמשוכות הרגולטוריות שחברת אתרים תאלץ לעבור הינן גבוהות. אך החברה הדינמית בראשותו של איתמר שמעוני כבר הוכיחה כושר ביצוע מעורר הערכה הן בפרויקטים יבשתיים רחבי היקף והן בשדרוג מרינה תל אביב. עופר קרא לציבור השייטים להוות את העורף הציבורי אשר יסייע לחברה להוציא את התכנית לפועל נוכח התנגדויות שעלולות להכשיל את התכנית. כחול מצטרף לקריאה. הצלחת אתרים תהיה ההצלחה של כולנו.      
תגובות
שם הכותב
כותרת

טוען תגובות..
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<