גליון 83 - יולי 2020
הקיץ מפליגים בישראל...
הגליון הדיגטאלי של כחול!
תורידו לנייד ותיקראו אותו בכל מקום! 
דף הבית > חדשות הים > חדשות הים 2012 > מהפכה בגלישת WAKESUF
מהפכה בגלישת WAKESUF
SURFGATE איך לא חשבו על זה קודם? כל כך פשוט וכל כך אפקטיבי, פשוט גאוני!


במרכז הוודג' ובצדדים הגייט


MALIBU יצרנית סירות הוויקבורד והווייקסרף המובילה בעולם ממשיכה להפתיע. ביום חמישי האחרון, רגע לפני סוכות הוצגה בישראל מערכת ה- SURFGATE המותקנת על גבי סירות המאליבו החדשות שהגיעו לארץ.
חברת אקווה מרינה פתחה את השנה החדשה בהשקת המערכת והשקת 5 סירות חדשות בישראל, איזו פתיחה לשנת תשע"ג!
לפני מספר שנים היתה MALIBU הראשונה להציג את פטנט ה- WEDGE, אותו מדף הממוקם בירכתיי תחתית הסירה ויורד מטה באופן חשמלי על מנת ליצור דחק נוסף של כ 500 ק"ג. דחק זה מעלה גל גבוה ויפהפה לגלישת גלים. כך נוצר ספורט ה-WAKESURF. גלישת ה-WAKESURF הפכה בזכות הפטנט הפשוט הזה לנפוצה יותר ויותר. לא עזרו התרוצים, כל מי שניסה גילה ניצוצות של קלי סלייטר או לפחות הרגיש כך לאחר שגלש מאחורי הסירה ללא חבל כאילו היה בהוואי לפחות.

ובכן, ביולי השנה נחשפה מערכת גאונית, לא פחות מכך,ה-SURFGATE
מדובר ב
שני מדפים חיצוניים, הנראים כמעין סנפירים בירכתיי הסירה מתחת למים. תפקידם לנתב את השובל בהתאם לכיוון הרצוי. אין פשוט מזה. כך נוצר גל גדול וארוך בכל אחד מצידי הסירה על פי בחירת המפעיל. אין יותר צורך בהטיית הסירה מצד לצד, העברת משקל בין אם במיכלי המים או בהושבת נוסעים על הדופן לשם יצירת הגל.

ניתן לגלוש על הגל בשני צידי השובל ואף לעבור מצד לצד בגלישה. זה נראה מדהים ואנו מניחים כי זו תהיה חווית גלישה מדהימה לא פחות.
  
תגובות
שם הכותב
כותרת

טוען תגובות..
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<