גליון כחול 86 
דף הבית > מסלולים להפלגות > הפלגות בישראל > אטרקציות ימיות באילת
אטרקציות ימיות באילת
החלטת לנסוע לאילת ואתה ממש ברגעים אלו בשלבי תכנון הטיול? מצוין, כי במידה ואתה מחובבי הים, השיט והמים, אילת מציעה מגוון אטרקציות ימיות.
החלטת לנסוע לאילת ואתה ממש ברגעים אלו בשלבי תכנון הטיול? מצוין, כי במידה ואתה מחובבי הים, השיט והמים, אילת מציעה מגוון אטרקציות ימיות שיכולות להתאים לכל אחד, הן למקצועניים המתעניינים באתגרים הכי קשים ומפחידים כמו צלילה בעומק, וכמובן שגם לכל המשפחה כמו לדוגמא המצפה התת ימי של אילת. רוצה לדעת ולהכיר טוב יותר את האטרקציות היומיות שמציעה עיר הנופש והתיירות? הגעת למקום הנכון.

צלילה באילת - נכנסים לים מהדלת האחורית

אלו שמעוניינים לראות ולהכיר לעומק תרתי משמע את הים מפנים, יכולים ליהנות ממגוון רחב של ענפי צלילה המתקיימים במהלך כל השנה בעיר, כגון:

·         צלילה בשמורת האלמוגים - זהו אחד מהמקומות היפים של המזרח התיכון, ואחת מהאטרקציות הפופולאריות והאהובות על ידי צוללנים מרחבי העולם, המקום הוא שמורת טבע לכל דבר, אף על פי היותו תחת המים.

·         שנירקול מודרך - הקטנטנים שבניכם המגיעים לאילת יכולים ליהנות מצלילה בעזרת שנורקל והדרכה מקצועית על ידי מדריכים מיומנים.

·         צלילה בריף הדולפינים - כמו שמורת האלמוגים זהו אחד מהמקומות המומלצים ביותר לצלילה בעיר, כיום מגיעים לאזור מכל רחבי הארץ, מכיוון שזהו המקום היחיד בעיר בו ניתן לצלול וליהנות עם דולפינים אמיתיים החיים באזור זה של ים סוף.

·         צלילת היכרות - כיום בשביל לצלול לא צריך להיות מקצועניים, מועדון הספורט "סנובה" באילת מציע מגוון רחב של צלילות היכרות בליווי של מדריכים מקצועיים שיראו לך את הים המצד האחר שעד כה לא הכרת.

האטרקציות שכולנו אוהבים ומכירים

כשאומרים "חופשה באילת", הנופש הממוצע חושב על רמת בית המלון בו ישתכן או הטיסה הקצרה שיזמין על מנת להדרים לעיר. קיים מגוון עצום של מלונות באילת ובין חברות התעופה קיימת תחרות עזה על הקו בין תל אביב לנמל התעופה באילת. אך מלבד דברים בסיסיים אלו, אילת כוללת בתוכה אטרקציות נוספות שחשוב לשים אליהן לב - אלו הן האטרקציות הימיות שהנופשים אוהבים ומכירים מקרוב ומהוות חלק בלתי נפרד מהשהות והחוויה. להלן מספר אטרקציות שלבטח תיפגשו במהלך השהייה בעיר, והם:

·         בננות - אלו בננות מגומי הקשורות לסירת גומי, כאשר מטרת הנהג של הסירה היא לשוט במהירות הגבוהה ביותר ולנסות ולהפיל למים את הרוכבים על גביי הבננות, אטרקציות שפופולארית גם באילת וגם בכנרת בטבריה.

·         אבובים - כמו הבננות, אותה הגברת בשינוי הדרת רק על גביי אבובים גדולים ומסיבים, דעות רבות נחלקות בין חובבי האטרקציות היומיות מה מהנה יותר, הבננה או האבוב.

·         מצנח ים - זוהי אחד מהאטרקציות היותר מעניינות וכפיות, כאן מחוברים למצנח שקשור לסירת מנוע, כאשר במהלך השייט הנוסע יכול לראות את העיר אילת מגבוה, השיא בפעילות מגיע כאשר נהג סירת המנוע זורק את האדם הקשור למצנח למים, חוויה מפנקת ומעניינת עד מאוד.

·         קיאקים - אלו שרוצים להיות בשליטה ולהיות אחראים על עצמם, יכולים ליהנות מקיאקים הנמצאים ברצועת החוף של אילת, ישנם קיאקים המתאימים ליחיד וישנם כאלו המתאימים לזוג.

·         סירת פדלים - מומלץ וכדאי לכל המשפחה, סירת הפדלים מתאימה לנסיעה לעד ארבעה נפשות, כאשר גם ילדים קטנים יכולים ליהנות מהאטרקציה.

·         אופנועי ים - אחד מהכלים הכי כיפיים שיכולים להיות וגם הכי מסוכנים, חשוב מאוד שכאשר מבצעים רכיבה על אופנוע ים לעשות זאת רחוק ככל האפשר ממקום בו שוחים ומשתכשכים בני אדם, לא פעם ולא פעמיים נשמעו טענות והיו מקרים בהם אופנועי ים פגעו במתרחצים באזור זה.

·         שייט - אחת מהאטרקציות המשפחתיות הפופולאריות ביותר באילת זה בלי שום ספק השייט בים סוף, כיום ישנם עשרות יאכטות ואוניות היוצאות להפלגות באזור, ישנם הפלגות הכוללות ארוחות צהריים וישנם כאלו היוצאות לסיורים סביב אילת, בהחלט חוויה מפנקת ומהנה לכל המשפחה.

·         המצפה התת ימי באילת - זהו פארק שנותן הצצה לעולם המים ועל כל מה שקורה בחלק האחר שאנו לא רגילים אליו, ישנם רבים שטוענים שזה אחד מהמקומות היפים בעולם, מומלץ וכדאי מאוד לכל המשפחה.

תגובות
שם הכותב
כותרת

טוען תגובות..
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<