כחול 76 - אוקטובר 2018
אחרי החגים שמח לכולם, עכשיו יש לכם זמן לקרוא את כחול! 
דף הבית > אופנועי ים > השקת אופנועי הים החדשים של SEADOO לשנת 2012
השקת אופנועי הים החדשים של SEADOO לשנת 2012
חברת עופר אבניר ערכה את השקת אופנועי הים החדשים לעונה הקרובה בפארק דרום בתל אביב.

seadoo rxp 260
 
פתחנו את הבוקר עם רמי עוזיאל בכמה שאלות:
מה צפוי בשוק אופנועי הים השנה:
"יצרן אופנועי הים SEA DOO המוביל את השוק ברחבי העולם , מספק מידי שנה חדשות אמיתיות בדגמים המעניקים חווית שייט ייחודית. הדגמים החדשים השנה מתאפיינים ביותר ביצועים ועיצובים חדשניים , הרבה יותר נוחות ובטיחות ובעיקר יותר שעות במים בזכות מנועים המספקים חסכון משמעותי בצריכת הדלק מול המתחרים".
כיצד מתמודדים עם המצב הכלכלי הקשה הפוגע בכל תרבות הפנאי, כולל בשוק אופנועי הים?
"יתרונות אופנועי הים שלנו ביחד עם פעילותה הענפה של עופר אבניר לשימור לקוחות ומתן שירות מקצועי ברמה הגבוה ביותר מגדילים אחיזתנו בשוק . אנו צופים צמיחה במכירות אופנועי הים של  sea-doo בשנת 2012. כמו כן אנו צופים הרחבת המגמה של רכישה משותפת בין חברים המאפשרת נגישות קלה יותר ".
 
מה צפוי לנו השנה מתוצרת SEADOO?

RXP X RS
 
אופנוע הדגל הספורטיבי לשנת 2012 - RXP X RS 260 .
הדגם החדש לחלוטין מצויד במנוע המפיק 260 כ"ס ובמערכת super charge intercooler   עם יחס הספק משקל הטוב ביותר בקטגוריה. ה- RXP X RS 260 מצויד בשוקע חדש לחלוטין מסוג T3 . השוקע המדורג תוכנן ונבנה לרכיבה ספורטיבית עם יכולות פנייה והטיה היישר ממסלול המרוצים ללא איבוד מהירות ובבטיחות מושלמת. הכלי מצויד בכנפונים (SPONSONS) מתכווננים ובעל 3 אופציות כיוון לסגנון רכיבה – sport / free ride / racing ליצירת אחיזה מושלמת של כלי השייט לים. ה- RXP X RS 260  מצויד במערכת ה  ErgoLock אשר "מחברת" את הרוכב לאופנוע הים בעזרת תמיכה מובנית המציבה את רגלי הרוכב בזווית הנוחה ביותר לשליטה אופטימאלית בכלי, כמו כן בזכות כיסא צר במקומות המתאימים עם תמיכה עילית לרגלי הרוכב לאחיזה ברכיבה ספורטיבית וכידון ארגונומי לשליטה מיטבית. מחירו החל מ 91,950 ₪
 
GTR 215 - מצויד במנוע עתיר מומנט והספק המפיק 215 כ"ס ומצויד במערכת super charge intercooler  המטיסה את ה GTR על המים בתאוצה ליניארית. ה-GTR  מתהדר בעיצוב חדשני וביחס הספק משקל משובח, כל אלה מעניקים לרוכב את החוויה הספורטיבית האולטימטיבית מחד ואת ההנאה של רכיבה בשלושה מאידך. מחיר החל מ 78,950 ₪
כל זאת בתוספת מערכת ה-ITC  וה-I CONTROL  שהושקו שנה שעברה והיוו פריצת דרך בחווית הרכיבה על גבי אופנועי הים בהחלט מבטיחות חווית שימוש מהטובות שיש לרוכבי אופנועי הים של SEADOO.
 
תגובות
שם הכותב
כותרת

טוען תגובות..
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<