גליון 83 - יולי 2020
הקיץ מפליגים בישראל...
הגליון הדיגטאלי של כחול!
תורידו לנייד ותיקראו אותו בכל מקום! 
דף הבית > חדשות הים > חדשות הים 2011 > משט יום העצמאות 2011
משט יום העצמאות 2011
איזה משט מושלם! מזג אויר מעולה, רוח נהדרת והמון כלי שיט ממלאים את הים. ארוע של פעם בשנה!
משט יום העצמאות 2011 : "חושבים כחול שטים ירוק", היה מרהיב !
                      
מאות יאכטות מפרש ומנוע מקושטות בשלל דגלים מלאו את רצועת הים שבין הרצלייה ליפו, במשט יום העצמאות שכבר הפך למסורת. מעבר לצי היאכטות ובתזמון מדויק החל משט של חיל הים בתנועה מקבילה מצפון לדרום. משט חיל הים כלל ספינות טילים מדגמים שונים ספינות דבורה ושלדג וכלי שיט של הקומנדו הימי ולווה מעל ע"י מסוק ימי. כאשר המשט הגיע לחופי תל אביב החל מטס אווירי של מטוסי חיל האוויר לרבות מטס מרהיב של הצוות האוירובטי. את המטס האווירי חתם מטס של מטוסי חברת אל-על.
כפי שציינו זהו לא המשט הראשון אך הוא ללא ספק הגדול מכולם מבחינת מספר היאכטות המשתתפות. הפורום לקידום השיט ארגן את משט היאכטות כאשר השנה בנוסף לעמותת חיל הים ומרינה הרצלייה מצטרף המשרד לאיכות הסביבה כשותף בכיר להפקה שובת העין והלב. המשט השנה עמד בסימן שמירת הסביבה הימית ובמהלכו אף שחררו לים על ידי השר לאיכות הסביבה גלעד ארדן, צבי ים אשר עברו שיקום עקב פציעה. רחבת בנין המנהלה של מרינה הרצלייה קושטה חגיגית לרגל טקס הפתיחה וברחבה הוצבו אוהלים ובהם הציגו העמותות לשמירת הסביבה את פעילותן. חיל הים פתח גם הוא עמדת מידע אשר הוצפה במתעניינים.
אין ספק שגם הפעם הוכיח הפורום לקידום השיט והאחראים מטעמו על פרויקט יום העצמאות, איתן פרידלנדר, איזי סויסה ורוני ברמץ יכולת ארגון וביצוע מרשימה.      

תגובות
שם הכותב
כותרת

טוען תגובות..
© כל הזכויות שמורות | טלפון: 03-6950950 | פקס: 03-6957282
<